KONFIGURATOR USŁUG

Aktualności

Dodano:

Marzec 2019

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, od kwietnia 2019 roku nasi partnerzy biznesowi będą mogli otrzymać ulgę PFRON z tytułu współpracy z naszą firmą.

Dodano:

Luty 2019

1.Projekt SOMTM zyskuje zaufanie kolejnych klientów, tym razem do naszego projektu dołączyły wspólnoty mieszkaniowe na terenie Wrocławia, Sosnowca i Krakowa oraz firmy z terenu województw Mazowieckiego, Śląskiego i Małopolskiego.

2.Podpisaliśmy umowę współpracy z Klubem Sportowym Zagłębie SA. Inicjatorem umowy były Partnerskie Kluby Biznesu. Wierzymy że umowa pozwoli obu stronom odnieść zamierzone korzyści. Zapraszamy do https://www.facebook.com/partnerskieklubybiznesu/

 
Dodano:

Czerwiec 2018

Dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam danych, w związku z tym nasi pracownicy przeszli szereg szkoleń związanych z ochroną danych osobowych. Wdrożyliśmy również Politykę Bezpieczeństwa Danych Osobowych.

zaswiadcenie RODO

Dodano:

Maj 2018

Podpisaliśmy umowę o współpracy z wiodącym Laboratorium na Tajwanie, zajmującym się oprogramowaniem złożonej analityki w systemach cctv. Dzięki tej współpracy jesteśmy pierwszą firmą w Polsce wyposażoną w system cctv 3D, widzimy osoby i rzeczy jakimi są a nie płaskie obrazy, system zlicza pojedyncze osoby i grupy osób, analizuje wzrost, płeć, zapisuje tablice rejestracyjne, wykrywa źródła pożaru a także zbytnie zadymienie w pomieszczeniach i na zewnątrz oraz posiada jeszcze wiele innych ciekawych funkcji.