Konfigurator usług

Bielsko Biała

Bielsko Biała

Usługi firmy Beta Security ISO w Bielsku-Białej obejmują kompleksowe usługi w zakresie fizycznej i technicznej ochrony mienia, dostępnych dla osób prywatnych oraz firm i korporacji.

Jako specjaliści branży z wieloletnim doświadczeniem na rynku zapewniamy swoim klientom najwyższy standard obsługi. Działając we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi, małymi przedsiębiorcami, jak i dużymi firmami wymagającymi wsparcia w zakresie systemów bezpieczeństwa i monitoringu obiektów.

Monitoring alarmowy i wizyjny Bielsko-Biała

Systemy monitoringu najczęściej dzielimy na:

a) monitoring systemów alarmowych,
b) monitoring wizyjny.

monitoring wizyjny bielsko-biała

Posiadanie sprawnego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb firmy systemu alarmowego ze stałym wsparciem centrum nadzoru jest jedyną gwarancją na pełny monitoring obiektu i jego właściwe zabezpieczenie. Dla klientów z Bielska-Białej oferujemy systemy oparte wyłącznie na najnowszych rozwiązaniach technicznych i sprawnych urządzeniach sprawdzonych producentów.  Skuteczny system alarmowy odgrywa rolę podstawowego zabezpieczenia przed włamaniami, napadami, pożarem czy innymi, nieprzewidzianymi incydentami. Warto zadbać o niego z pomocą specjalistów.

Na potrzeby systemów monitoringu budowanych dla klientów Beta Security ISO korzystamy z oprogramowania KRONOS. Rozwiązanie takie daje nam dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w Europie i szansę tworzenia sprawnego, całodobowego monitoringu dla budynków, pojazdów, maszyn i osób prywatnych.

Zdalny nadzór wizyjny: wideo patrol, weryfikacja, nadzór online i Systemy Ochrony Mobilnej

W ramach monitoringu wizyjnego i systemów alarmowych oferujemy:

$

Wideo Patrol

Jako jedna z najtańszych form nadzoru wizyjnego, wideo patrol skupia się na wykorzystaniu kamer w obiekcie przez operatora i okresowe sprawdzenie całego budynku pod kątem nieprawidłowości. Wideo patrol trwa od kilku do kilkunastu minut i jest wykonywany kilka razy w ciągu doby.

$

Wideo Weryfikacja

Sygnały przesyłane z kamer lub systemu alarmowego docierają do operatora, który na podstawie pojawiających się alertów może zweryfikować poziom zagrożenia i podjąć odpowiednie działania interwencyjne.

$

Wideo Nadzór

Podobnie jak w przypadku patrolu, monitoring opiera się tutaj o pracę operatora, tym razem jednak w formie całodobowej lub określonych przedziałach czasowych. Nadzór wideo odbywa się poprzez systemy online, dzięki czemu operator monitoringu może na bieżąco wdrażać odpowiednie procedury reakcji na zagrożenie.

$

Wideo Nadzór SOM

System Ochrony Mobilnej to najskuteczniejsze w zakresie ochrony połączenie systemów SSWiN, SKD oraz DSO służące do monitorowania wizyjnego obiektów. Dzięki ciągłemu monitoringowi obiektów przez operatorów i systemy alarmowe możliwe jest podjęcie czynności, rozpoczęcie działań prewencyjnych lub skierowanie patrolu i służb na miejsce zdarzenia.

Dedykowane systemy monitoringu dopasowujemy indywidualnie do Państwa potrzeb i oczekiwań, zwracając uwagę m.in. na wymagania techniczne zabezpieczanych budynków. Nie korzystamy z uniwersalnych urządzeń i generycznych schematów, dzięki czemu nasze systemy monitoringu i alarmowania są tak skuteczne.

Montaż kamer Bielsko-Biała

Jako firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w instalacjach i nadzorze mienia, wszystkim naszym klientom oferujemy pewne i sprawdzone  rozwiązania z zakresu instalacji kamer. Głównymi dostawcami urządzeń są: Ganz, Hikivision, Internec, Dahua. Mamy także podpisane umowy z trzema fabrykami oraz laboratorium na dalekim wschodzie, które wykonują dla nas dedykowane produkty.

Systemy alarmowe Bielsko-Biała

Sprawność zainstalowanego w obiekcie systemu alarmowego zależy od kilku kluczowych czynników. Cały projekt powinien zostać dostosowany indywidualnie do potrzeb oraz wymogów bezpieczeństwa obiektu, oraz zbudowany na podstawie urządzeń dopasowanych funkcjonalnością i parametrami technicznymi do charakteru chronionego budynku. W ramach obsługi oferujemy także cykliczne prace konserwacyjne systemów alarmowych, zapewniające długotrwałe sprawne działanie wszystkich urządzeń monitorujących.

Beta Security ISO przygotowuje dedykowane systemy alarmowe w oparciu o wysokiej jakości urządzenia producentów takich jak Genevo, DSC oraz Satel. W każdym projekcie skupiamy się na zapewnieniu skutecznego zabezpieczenia przed włamaniami, pożarami, zalaniem i wydarzeniami losowymi, a jednocześnie na udostępnieniu funkcji samodzielnego wywoływania alarmu SOS w razie pojawienia się zagrożenia. W ramach usług zajmujemy się projektowaniem, montażem, monitorowaniem oraz konserwacją i naprawą urządzeń w obrębie systemów alarmowych.

Ochrona mienia Bielsko-Biała

Podstawą bezpieczeństwa w obiektach handlowych, usługowych, produkcyjnych, administracyjnych czy na prywatnych posesjach jest zapewnienie właściwej ochrony mienia dopasowanej do ryzyka i możliwych do wystąpienia incydentów. Ochrona obiektów w Bielsku-Białej oferowana przez naszą firmę obejmuje zarówno ochronę fizyczną osób i mienia, jak i techniczną ochronę mienia.

Usługa ochrony mienia wykonywana jest przez wykwalifikowanych pracowników ochrony. Szkolenia pracowników wykonywane są przez specjalistów z Ogólnopolskiego Ośrodka Szkolenia Komandos.

Monitoring GPS Bielsko-Biała

Instalacje GPS przeprowadzane przez firmę Beta Security ISO są realizowane zarówno dla klientów indywidualnych, jak i na potrzeby małych firm oraz dużych korporacji. Specjalizujemy się w zabezpieczaniu pojedynczych środków transportu, flot pojazdów oraz maszyn służących do przewozu ludzi lub transportu towarów. W każdym przypadku realizujemy projekty indywidualnie, na podstawie wymagań i zapotrzebowania Państwa floty pojazdów, dostarczając rozwiązania pozwalające na zbieranie informacji o przebytej przez pojazd trasie, aktualnej lokalizacji, zachowaniu na drodze oraz efektywności pracy.

Nasza oferta w zakresie monitoringu GPS w Bielsku-Białej jest dopasowana do potrzeb osobistych i służbowych: obsługujemy prywatnych klientów, małe firmy, duże przedsiębiorstwa i korporacje oraz profesjonalne firmy transportowe, oferując przygotowanie kompleksowego systemu monitorowania pojazdów. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń zaufanych producentów, dbając o najwyższą jakość realizowanych usług i pełne wsparcie specjalistów dla naszych klientów na każdym etapie projektowania, instalacji nadajników GPS, ich optymalizacji oraz konserwacji.

Potrzebujesz ochrony?

Zadzwoń i dowiedz się co możemy Ci zaoferować!