Konfigurator usług

Klient indywidualny

Klient indywidualny

Bezpieczeństwo Twoich najbliższych, bezpieczeństwo Twojego majątku, to dla nas najważniejszy cel. Wiemy że tylko bezpieczny i zadowolony klient to nasz sukces i do tego dążymy każdego dnia. Właśnie dlatego stworzyliśmy szeroką gamę usług, dostosowanych do potrzeb Klientów indywidualnych.

W RAMACH USŁUG DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH PROPONUJEMY:

Monitoring systemu alarmowego

jest to najprostsza forma ochrony. W razie włamania, napadu, zaniku napięcia, pożaru czy innej sytuacji zagrożenia, nasi pracownicy Całodobowego Centrum Ochrony, czuwają nad Państwa bezpieczeństwem a wspiera ich specjalistyczne oprogramowanie. Dopasowując się do Państwa potrzeb oferujemy następujące pakiety: podstawowy, standard i premium.

Montaż systemów alarmowych

zapraszamy do skorzystania z konfiguratora lub kontakt email. Pracownik Działu Technicznego po przyjeździe do Państwa, dokona wyceny systemu. Mając dostęp do najnowszych rozwiązań oraz współpracując z producentami,  jesteśmy o krok przed konkurencją.

Montaż kamer

oferujemy systemy cctv od prostych do najbardziej wymagających z rozbudowaną analityką. Pracownik Działu Technicznego po przyjeździe do Państwa, dokona wyceny systemu.

Montaż innych systemów bezpieczeństwa

kontrola dostępu, ppoż itd.

Systemy inteligentnego budynku

jeśli oczekujesz od swojego domu czegoś więcej, mamy dla Ciebie właściwe rozwiązania.

Monitoring pojazdów

jest to usługa nadzoru GPS nad pojazdami naszych Klientów.

One life (jedno życie)

to usługa mająca na celu zadbanie o bezpieczeństwo osób starszych, chorych,  oraz dzieci. Elementami usługi mogą być: elektroniczny nadzór nad dziećmi, osobami starszymi (z funkcją SOS), opiekunki do dzieci lub osób starszych, zakupy dla osób starszych, chorych, niepełnosprawnych.

W RAMACH KOMPLEKSOWEJ USŁUGI OFERUJEMY OCHRONĘ PAŃSTWA FIRMY A TAKŻE ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO DLA ZWIERZĄT.