Konfigurator usług

Katowice

Katowice

Jako lider branży security zapewniamy swoim klientom najwyższy standard obsługi. Działając we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi, małymi przedsiębiorcami, jak i dużymi firmami wymagającymi wsparcia w zakresie systemów bezpieczeństwa i monitoringu obiektów.

Ochrona mienia Katowice

Ponad 20-letnie doświadczenie sprawia, iż jesteśmy specjalistami w zakresie ochrony Usługę tą od wielu lat świadczymy także w Katowicach. Aby świadczyć usługi na wymaganym poziomie, nasi pracownicy podlegają szkoleniom wewnętrznym oraz szkoleniom prowadzonym przez Ośrodek Komandos.

Usługa fizycznej ochrony mienia w Katowicach obejmuje: ochronę fizyczną, zabezpieczanie imprez oraz ochronę obiektów.

ochrona fizyczna katowice

Firma Beta Security ISO w Katowicach oferuje szeroki zakres usług w zakresie fizycznej i technicznej ochrony mienia i osób:

Monitoring alarmowy i wizyjny Katowice

Podstawowy podział dostępnych rozwiązań obejmuje kompleksowy monitoring systemów alarmowych oraz monitoring wizyjny, gwarantując skuteczną ochronę mienia.

Sprawny system alarmowy oraz dobrze zorganizowane centrum nadzoru to gwarancja sukcesu skutecznego monitoringu obiektów. W Katowicach i innych miastach oferujemy Państwu dostęp do najnowszych rozwiązań. System alarmowy stanowi podstawową strefę zabezpieczenia przed włamaniami, napadami, pożarem, zalaniami i innymi incydentami.

W firmie Beta Security ISO, korzystając z oprogramowania KRONOS, zyskujemy dostęp do  najnowocześniejszych rozwiązań w Europie, oferujemy możliwość całodobowego, zdalnego monitorowania obiektów, pojazdów, maszyn i osób.

Czym jest zdalny nadzór wizyjny?

Usługa zdalnego nadzoru wizyjnego opiera się o kilka rodzajów usług dopasowanych zakresem działań do Państwa indywidualnych potrzeb. W ramach realizacji monitoringu oferujemy:

$

Wideo Patrol: usługę wsparcia operatora kilka razy w ciągu doby, jednorazowo przez kilka do kilkunastu minut kontroli obrazu z kamer w obiekcie. Jeśli pojawią się nieprawidłowości lub incydenty, operator podejmuje odpowiednie do obowiązujących procedur działania.

$

Wideo Weryfikację: usługę opartą o monitoring sygnałów z kamer lub z systemu alarmowego połączonego z systemem wizyjnym. Po weryfikacji pojawiających się komunikatów, operator może podjąć określone działania w celu eliminacji zagrożenia lub poinformowania odpowiednich służb.

$

Wideo Nadzór: usługę całodobowego (lub ograniczonego godzinowo) monitoringu w formie nadzoru online.

$

Wideo Nadzór SOM: usługę opartą o systemy SSWiN, SKD, DSO (SPG), połączone w kompleksowy System Ochrony Mobilnej nadzorowany przez operatora. W razie incydentu, operator może podjąć działania prewencyjne, wysłać patrol na miejsce zdarzenia lub wezwać odpowiednie służby.

W zależności od Państwa potrzeb oraz oczekiwań usługę monitoringu szczegółowo dopasowujemy do indywidualnych potrzeb danego obiektu. Nasze projekty nie są wykonywane według utartych schematów.

Podstawowym założeniem monitoringu alarmowego jest reakcja i zapobieganie np. skutkom włamań, natomiast głównym założeniem monitoringu wizyjnego w zakresie SOM jest prewencja, dlatego dbamy o to, by zabezpieczyć mienie naszych klientów zarówno przed jak i po wystąpieniu incydentów.

Montaż kamer Katowice

Jako firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w instalacjach i nadzorze mienia, wszystkim naszym klientom oferujemy pewne i sprawdzone  rozwiązania z zakresu instalacji kamer. Głównymi dostawcami urządzeń są: Ganz, Hikivision, Internec, Dahua. Mamy także podpisane umowy z trzema fabrykami oraz laboratorium na dalekim wschodzie, które wykonują dla nas dedykowane produkty.

Jako że jesteśmy bezpośrednim importerem niektórych z oferowanych marek, nasze ceny pozostają wyjątkowo konkurencyjne.

Montaż systemów alarmowych Katowice

Sprawny system alarmowy to gwarancja skutecznego zabezpieczenia. Aby system alarmowy był skuteczny, należy spełnić kilka warunków:

$

wykonać projekt dostosowany i spełniający wymogi bezpieczeństwa obiektu

$

zastosować urządzenia dostosowane do charakteru obiektu

$

cyklicznie wykonywać konserwacje systemu alarmowego

Firma Beta Security ISO oferuje systemy alarmowe oparte o wysokiej jakości urządzenia sprawdzonych producentów Genevo, DSC, Satel. Głównym zadaniem systemu alarmowego jest zabezpieczenie przed włamaniem, napadem, pożarem, zalaniem, a także funkcja SOS pomocna dla osób, które potrzebują nagłej pomocy. Zajmujemy się projektowaniem, montażem i monitorowaniem sygnałów generowanych z systemów alarmowych, a także konserwacją i naprawą urządzeń niezbędną do zachowania ich pełnej sprawności i funkcjonalności.

Monitoring GPS Katowice

Zabezpieczamy pojedyncze środki transportu, floty pojazdów, maszyny oraz przesyłki. Zbieranie pełnych informacji o ich dokładnej lokalizacji, przebytych trasach oraz zachowaniu na drodze czy w miejscu postoju, jest niezwykle istotne dla bezpieczeństwa urządzeń, pojazdów i ich kierowców oraz optymalizacji efektywności pracy.

W ofercie Beta Security ISO w ramach monitoringu GPS w Katowicach uwzględniamy potrzeby zarówno osób indywidualnych, małych przedsiębiorców, jak i dużych korporacji posiadających w swojej flocie nawet kilkadziesiąt i więcej pojazdów. Oferujemy kompleksowe przygotowanie systemu monitorowania pojazdów, pełną instalację nadajników GPS oraz optymalizację funkcjonalności systemu, zapewniając profesjonalną pomoc naszych specjalistów na każdym etapie realizacji usługi.

Systemy kontroli dostępu Katowice

W ramach usług technicznej ochrony mienia oferujemy Państwu montaż systemów kontroli dostępu. Zajmujemy się także doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego rozwiązania, montażu oraz szkolenia z obsługi systemów kontroli dostępu, oraz innych systemów technicznej ochrony mienia.

Potrzebujesz ochrony?

Zadzwoń i dowiedz się co możemy Ci zaoferować!