Konfigurator usług

Agencja pracy – leasing pracowniczy

Agencja pracy – leasing pracowniczy

Leasing pracowniczy

Pilnie potrzebujesz pracownika produkcji, sprzedaży lub specjalisty w określonej branży? Jeśli potrzebujesz tymczasowego wsparcia w nowych projektach – to pracownicy okresowi są dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem! Praca tymczasowa, zwana też leasingiem pracowniczym, to zatrudnienie krótkookresowe (maksymalnie do 18 miesięcy) – zadaniowe lub doraźne.

Dzięki pracownikom okresowym możesz bardzo elastycznie podejść do kwestii zatrudnienia, możesz także precyzyjnie dostosować liczbę pracowników do faktycznych potrzeb. Ponadto skupiasz się na tym, co dla Ciebie ważne, a biurokrację związaną z procesem zatrudnienia pozostawiasz nam.

Zatrudnienie okresowe pozwala na obniżenie całkowitych kosztów zatrudnienia. Dzięki współpracy z nami otrzymasz dokładnie taką siłę roboczą, jakiej potrzebujesz do wykonania danej pracy i na dany okres. Tym samym redukujesz też koszty i ryzyko związane z rotacją pracowników.

Stosując leasing/outsourcing pracowniczy oszczędzasz na:

 

$

rekrutacji,

$

selekcji,

$

weryfikacji,

$

kosztach zatrudnienia.

Nie tracisz czasu na wszelkie formalności związane z przygotowywaniem umów, obsługą ZUS, wypłat wynagrodzeń czy badań medycznych do pracy. Od nas otrzymujesz gotowych do pracy ludzi.

Potrzebujesz ochrony?

Zadzwoń i dowiedz się co możemy Ci zaoferować!