Konfigurator usług

Zabezpieczenia osób oraz mienia

Zabezpieczenia

Rozwój nowoczesnych technologii oraz implementacja sztucznej inteligencji, w coraz szerszym zakresie wkracza także do systemów bezpieczeństwa stosowanych w technicznej ochronie mienia. Są to między innymi systemy alarmowe stosowane na obiektach prywatnych, handlowych, przemysłowych czy biurowych, systemy przeciwpożarowe, kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, systemy powiadamiania głosowego czy też systemy telewizji dozorowej.

Ich podstawowym zadaniem jest zabezpieczanie osób oraz mienia poprzez ostrzeganie przed incydentami, informowanie o potrzebie podjęcia interwencji i powiadamiania odpowiednich służb (najczęściej ochrony), ograniczanie dostępu do budynków i poszczególnych pomieszczeń oraz odstraszanie potencjalnych sprawców zagrożenia. Systemy te coraz częściej wyposażone są w oprogramowanie z zaimplementowaną sztuczną inteligencją, która za pomocą algorytmów analizuje działanie systemu, jego użytkowników oraz w chwili dozorowania może częściowo lub w pełni zastąpić pracowników ochrony fizycznej.

Systemy alarmowe – bezpieczeństwo

Montaż inteligentnych systemów alarmowych jest dzisiaj możliwy i dostępny cenowo dla każdego, zarówno dla obiektów prywatnych, małych posesji, jak i dużych rezydencji, zakładów produkcyjnych, budynków biurowych, hoteli, galerii handlowych czy też na lotniskach.

Zastosowanie odpowiednich czujników nie tylko w znaczący sposób podnosi bezpieczeństwo mienia i osób korzystających z obiektu, ale także ogranicza do niego dostęp dla osób nieuprawnionych. Systemy alarmowe wspierają bezpieczeństwo w zakresie zdarzeń losowych (np. pożarów, powodzi, niesprawnych instalacji gazowych, elektrycznych, nadzorują także własne urządzenia alarmowe i informują o nieprawidłowościach i awarii w działaniu tych urządzeń), jak i mogących wystąpić incydentów (włamań, napadów czy usiłowania dewastacji).

Poprzez wdrożenie inteligentnego systemu alarmowego znacząco zwiększamy poziom bezpieczeństwa i zmniejszamy ryzyko fałszywych alarmów, co przekłada się na zmniejszenie kosztów obsługi i zwiększenie poziomu bezpieczeństwa.

Rodzaje inteligentnych zabezpieczeń w naszej firmie

Jako firma specjalizująca się w nowoczesnych systemach technicznej ochrony mienia, jesteśmy prekursorem we wdrażaniu inteligentnych zabezpieczeń.

W ramach kompleksowej usługi oferujemy:

$

zabezpieczenia techniczne – zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania i montażu systemów alarmowych, kontroli dostępu, ochrony przeciwpożarowej oraz telewizji dozorowej, 

$

serwis awaryjny i konserwacja – zapewniamy serwis awaryjny oraz konserwację wykonanych przez nas instalacji oraz instalacji powierzonych, wykonanych przez inne firmy. 

W branży ochrony i zabezpieczeń działamy od ponad 20 lat, mamy dostęp do najnowszych rozwiązań oraz bazujemy na doświadczeniu i rozległej wiedzy naszych, a także współpracujących z nami specjalistów. Gwarantujemy pełną sprawność i najwyższą jakość wykonanych instalacji, na które dajemy wieczystą gwarancję (nie dotyczy urządzeń). 

Potrzebujesz ochrony?

Zadzwoń i dowiedz się co możemy Ci zaoferować!