Konfigurator usług

Ochrona obiektów

Ochrona fizyczna Ochrona obiektów

Ochrona obiektów

Wprowadzając usługę ochrony obiektów chcemy zapewnić swoim klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa osób i mienia. Wykorzystując kompleksowe systemy monitoringu i ochrony obiektów, systemu alarmowe, a także bezpośrednią pracę wykwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej obsługujemy m.in. banki, sklepy, galerie handlowe, obiekty przemysłowe, biurowce, a także budynki użytku publicznego i obiekty komercyjne.

Gwarantujemy wysoką jakość obsługi popartą wieloletnim doświadczeniem oraz wysokimi kwalifikacjami naszych pracowników. Zarówno w centrali monitorowania zdarzeń, jak i w ramach fizycznej ochrony obiektów prowadzimy regularne szkolenia dla pracowników, zapewniając najwyższy standard ochrony zgodnie z wymogami naszych klientów.

System ochrony obiektów

Państwa wymagania i oczekiwania w zakresie systemów ochrony obiektów mogą być zróżnicowane w zależności od wielkości chronionego obiektu, specyfiki prowadzonej działalności i skali zagrożeń, przed jakimi należy się zabezpieczyć. W ramach współpracy z klientami zawsze korzystamy z najwyższej jakości urządzeń i systemów ochrony obiektów, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa bez względu na rozmiar obiektu i oczekiwany zakres prac.

Na podstawie przeprowadzonego przez naszych specjalistów audytu przygotowujemy projekty, przeprowadzamy montaż systemów alarmowych i monitoringu CCTV, a następnie prowadzimy stały monitoring zdalny zdarzeń i ochronę fizyczną obiektu, podejmując działania prewencyjne i interwencyjne w razie wystąpienia incydentów. Dzięki kompleksowemu podejściu do zlecenia, każdy system ochrony obiektu przygotowywany jest na indywidualne zamówienie i optymalizowany pod kątem maksymalnej efektywności i skuteczności zabezpieczeń.

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Zachęcamy do kontaktu z naszymi Specjalistami
Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania