Konfigurator usług

Będzin

Najlepsza ochrona w Będzinie – Beta Security ISO 

Firma Beta Security ISO specjalizuje się w działaniach z zakresu szeroko pojętej ochrony osób oraz mienia. Tworząc ofertę skierowaną do klientów indywidualnych oraz biznesowych skupiamy się na działaniach, które zagwarantują bezpieczeństwo i właściwy poziom ochrony. Projektujemy zabezpieczenia: systemy alarmowe, kontrola dostępu, instalacje przeciwpożarowe, zajmujemy się montażem kamer oraz zdalnym nadzorem cctv, instalacją i monitoringiem GPS pojazdów, a także usługami monitoringu obiektów prywatnych i firmowych w Będzinie.

Monitoring Będzin

Systemy alarmowe Będzin

Prawidłowo skonfigurowany system alarmowy jest jedyną szansą na skuteczne zabezpieczenie obiektu. Aby jednak działał prawidłowo, warto zadbać o odpowiednie przygotowanie projektu dostosowanego do wymagań budynku i obowiązujących wymogów bezpieczeństwa, a także wykorzystać urządzenia zapewniające odpowiedni poziom widoczności i ochrony w zabezpieczanym budynku. Trzecią, równie ważną kwestią są regularne konserwacje: bez sprawdzenia i regularnego przeglądu, system alarmowy może okazać się zawodny.

Firma Beta Security ISO oferuje w Będzinie systemy alarmowe wykorzystujące urządzenia zaufanych producentów, m.in. Genevo, DSC oraz Satel. Montując systemy alarmowe zawsze skupiamy się na ich głównych celach: zabezpieczaniu mienia przed incydentami, napadami, pożarami czy zalaniem, a także na wbudowaniu systemów ostrzegania SOS do wykorzystania dla osób potrzebujących pomocy i interwencji.

Oferujemy specjalistyczne wsparcie na każdym etapie przygotowania systemów monitoringu – zajmujemy się projektowaniem, montażem oraz monitoringiem sygnałów alarmowych, a w ramach długofalowej współpracy oferujemy także usługi z zakresu konserwacji i naprawy urządzeń, tak niezbędnych dla ich pełnej funkcjonalności.

Montaż kamer i nadzór wizyjny Będzin

Beta Security ISO to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku usług związanych z instalacją i nadzorem obiektów. Specjalizujemy się w instalacjach Systemów CCTV w oparciu o urządzenia wiodących producentów: Ganz, Hikivision, Internec, Dahua. W ramach zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości urządzeń i obsługi, od lat współpracujemy z fabrykami oraz laboratorium na dalekim wschodzie, wykonującymi dedykowane urządzenia na zamówienie.

W zależności od Państwa oczekiwań oraz charakterystyki i wymogów technicznych budynku, projekt monitoringu dopasowujemy indywidualnie, bez korzystania z utartych schematów i gotowych rozwiązań uniwersalnych.  

Montaż i monitoring GPS Będzin

Dla klientów indywidualnych oraz firm przygotowaliśmy specjalną ofertę instalacji systemów monitoringu GPS, oferując zabezpieczenie firmowych i osobistych środków transportu oraz pełnych flot pojazdów. Gotowe systemy zajmują się zbieraniem informacji o aktualnej lokalizacji i pokonanej trasie samochodów, a także o zachowaniu kierowcy na drodze, pozwalając w ten sposób na lepsze zarządzanie bezpieczeństwem pojazdów.

Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych, małych przedsiębiorców oraz dużych firm i obejmuje instalację dopasowanych do Państwa potrzeb systemów monitoringu GPS. Zapewniamy kompleksowy projekt systemu, instalację nadajników w pojazdach, optymalizację działania systemu oraz wsparcie na każdym etapie realizacji usługi.

Monitoring Będzin

W ramach systemów monitoringu osób oraz mienia rozróżniamy dwa podstawowe rodzaje nadzoru: monitoring systemów alarmowych, oraz monitoring wizyjny. Zakres usług realizowanych w ramach monitoringu alarmowego obejmuje nadzór sygnałów takich jak: zazbrojenie i rozbrojenie systemu, sabotaż, sygnał napadu, kontrola zasilania, a także sygnałów generowanych przez czujniki ruchu, ppoż, gazu, zalania i inne.

Systemy monitoringu obejmują rozwiązania takie jak:

$

Wideo Patrol, czyli regularny nadzór operatora monitoringu przeprowadzany kilka razy w ciągu doby, przez kilka do kilkunastu minut niezbędnych do sprawdzenia całego obiektu i podjęcia reakcji w przypadku wystąpienia nieprawidłowości.

$

Wideo Weryfikację, w ramach której operator podejmuje reakcje na sygnały wysyłane z czujników kamer lub systemu alarmowego połączonego z systemem wizyjnym. Dzięki możliwości weryfikacji sygnałów, operator może wdrożyć właściwe procedury reagowania i podjąć niezbędne działania.

$

Wideo Nadzór – całodobową usługę nadzoru online obsługiwanego przez operatora, który w razie problemów i sytuacji niezgodnych z procedurami podejmuje reakcję zgodnie z ustalonym protokołem działania.

$

Wideo Nadzór SOM, czyli monitoring oparty o Systemy Ochrony Mobilnej łączącej możliwości systemów SSWiN, SKD, DSO (SPG). Dzięki ciągłej obserwacji operatora i nadzorowaniu systemów alarmowych oraz wizyjnych, reakcja na nieprawidłowości oraz incydenty może być podejmowana szybko i skutecznie, nawet w przypadku konieczności wysłania patrolu na miejsce zdarzenia.

Potrzebujesz ochrony?

Zadzwoń i dowiedz się co możemy Ci zaoferować!