Konfigurator usług

Zabezpieczenia techniczne i serwis

Zabezpieczenia Zabezpieczenia techniczne i serwis

Systemy zabezpieczenia technicznego ochrony mienia, stanowią ważny element naszej działalności. Odpowiednio dobrane zabezpieczenia gwarantują pełne bezpieczeństwo ludzi i obiektów. Od około 20 lat jesteśmy prekursorem i liderem w zakresie systemów wizyjnych i zdalnego monitoringu SOM.

Nasza firma jest punktem odniesienia w dziedzinie systemów zabezpieczeń technicznych i usług technicznych, zawsze stawiając na wykorzystanie najnowocześniejszego sprzętu i technologii.

Systemy zabezpieczeń technicznych w Bss24

Jako firma nie dążymy jedynie do tego, by wykonać usługę instalacyjną, lecz chcemy być firmą, którą nasi klienci uznają za partnera w obszarach, w których działamy oraz której zaufaj na tyle, by powierzyć jej ochronę swojego mienia na lata.

W tym właśnie celu stawiamy na ciągłe doskonalenie, tak aby móc skutecznie odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Mamy wyspecjalizowanych techników, którzy stale szkolą się w zakresie systemów zabezpieczeń technicznych, ponieważ wiemy, jak jest to ważne przy projektowaniu, instalacji i konserwacji systemów.

System zabezpieczeń szyty na miarę

Częstym błędem popełnianym przez firmy jest instalowanie zabezpieczeń technicznych obiektu po kosztach, na własną rękę i bez odpowiedniego zaplecza technicznego. Nierzadko dzieje się tak, że budżet przeznaczony na ochronę i techniczne systemy zabezpieczeń budynków przepada, a pomimo prób instalacji kamer czy alarmów, dochodzi do włamań i kradzieży, które jednak ze względu na nieodpowiednią konfigurację lub z innych powodów nie są w stanie w żaden sposób pomóc w znalezieniu intruza.

W okresie naszej dotychczasowej działalności w zakresie Technicznej Ochrony Mienia wykonaliśmy ponad 4000 różnych instalacji. Wykonywaliśmy proste instalacje składające się z kilku, kilkunastu urządzeń oraz systemy rozproszone złożone z kilkuset urządzeń.

Dobieramy systemy zabezpieczeń zawsze adekwatnie do potrzeb naszych klientów, wiedząc, że te potrzeby będą się różniły w zależności od branży, rodzaju przeznaczenia obiektu oraz od wielkości obszaru, który ma podlegać ochronie.

Co wchodzi w skład systemu zabezpieczenia technicznego?

Decydując się na współpracę z Beta Security ISO gwarantujemy zawsze urządzenia i wykonanie na najwyższym poziomie oraz w pełni zintegrowany system zabezpieczeń. Profesjonalne usługi Beta Security ISO pozwalają optymalnie połączyć wszystkie systemy i gwarantują ich działanie.

Dla naszych klientów oferujemy różne rodzaje zabezpieczeń technicznych. Zabezpieczenia techniczne, które wykonujemy w naszej codziennej pracy to:

$

systemy sygnalizacji włamania napadu,

$

systemy kontroli dostępu,

$

systemy wykrywania i sygnalizacji pożaru,

$

dźwiękowe systemy ostrzegawcze,

$

systemy telewizji dozorowej cctv.

Zabezpieczenie techniczne obiektów

Instalowane przez nas zabezpieczenia techniczne mają zastosowanie we wszystkich obszarach, w których może potencjalnie dojść do zagrożenia mienia. Nasze systemy są skuteczne i od wielu lat działają w:

Obiektach przemysłowych

Obiektach handlowych i biurowcach

Obiektach sportowych

Bankach, szpitalach i innych obiektach.

Współpraca z naszą firmą w zakresie systemów zabezpieczenia technicznego to wymierne korzyści dla Państwa i Państwa firmy. Jest tak m.in. z kilku względów:

$

jesteśmy wiarygodnym partnerem figurującym na rynku zabezpieczeń od wielu lat,

$

stawiamy na profesjonalizm i na nowoczesne, lecz sprawdzone rozwiązania,

$

bazujemy na doświadczeniu zebranym przez lata,

$

jesteśmy zorientowani bezpośrednio na rodzaj obiektu, który ma podlegać ochronie oraz biorąc pod uwagę jego wielkość, przeznaczenie oraz inne istotne czynniki,

$

gwarantujemy systemy szyte na miarę, odpowiadając na realne potrzeby klienta,

$

cechuje nas terminowość i błyskawiczny czas reakcji,

$

jesteśmy do dyspozycji klientów 24h.

Serwis technicznych systemów zabezpieczeń

W naszej firmie doskonale wiemy, że sama instalacja technicznych środków zabezpieczenia nie jest gwarancją sukcesu. Dlatego też naszym klientom zapewniamy opiekę poinstalacyjną, tj. serwis zabezpieczeń technicznych. Bardzo ważne jest również to, aby cały sprzęt i oprogramowanie wchodzące w skład systemów zabezpieczeń technicznych został zainstalowany i przetestowany prawidłowo i zgodnie z normami producenta. Tylko w ten sposób zapewnione zostaną warunki bezpieczeństwa, które w przypadku włamania będą miały zasadnicze znaczenie dla prawidłowego działania wszystkich urządzeń zabezpieczeń technicznych obiektów i spełniania przez nie swoich funkcji.

Wszystkie systemy alarmowe, kamery i inne urządzenia stosowane w ramach zabezpieczeń technicznych w ochronie mienia wymagają konserwacji. Każde urządzenie, zgodnie z jego charakterystyką i przeznaczeniem, powinno mieć zapewnioną odpowiednią i zróżnicowaną konserwację. Bardzo ważna jest dla nas ciągłość relacji z naszymi klientami, dlatego w razie potrzeby zapewniamy serwis techniczny wszystkich zainstalowanych przez nas urządzeń zabezpieczających.

Każde urządzenie może ulec awarii, dlatego wszystkim klientom zalecamy podpisanie umowy o świadczenie usług serwisowych. Usługa ta przenosi na nas odpowiedzialność za prawidłowe działanie systemu a naszym klientom pozwala spać spokojnie. Podpisanie umowy serwisowej gwarantuje Państwu pierwszeństwo w przypadku zaistnienia nagłej awarii i potrzeby jej usunięcia.

W ramach usługi zapewniamy również: 

$

bezpłatne doradztwo w zakresie doboru systemów technicznej ochrony mienia,

$

24h gotowość serwisową,

$

24h wsparcie techniczne online,

$

możliwość otrzymania zastępczego urządzenia w przypadku zaistnienia awarii.

Potrzebujesz ochrony?

Zadzwoń i dowiedz się co możemy Ci zaoferować!