KONFIGURATOR USŁUG

SIECI HANDLOWE

Sieci handlowe to obecnie jeden z największych sektorów gospodarki. Ochrona obiektów handlowych wymaga największego zaangażowania i odpowiedzialności ze strony firm ochrony. Dzięki dobrej organizacji pracy oraz dostępowi do najnowocześniejszych technologii możemy zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa obiektom handlowym na terenie całego kraju.

 

Zakres świadczonych usług :

-szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz pierwszej pomocy

-ochrona fizyczna

-zabezpieczenie techniczne w postaci montażu systemów bezpieczeństwa (cctv, sswin, systemy suchej mgły i inne)

-zabezpieczenie elektroniczne wózków sklepowych

-monitorowanie elektronicznych systemów ochrony

-monitorowanie stanu urządzeń technicznych

-transport wartości pieniężnych

-inteligentne Systemy Ochrony cctv z rozbudowaną analityką

 

Najnowocześniejszym w Europie, rewolucyjnym rozwiązaniem dla każdego obiektu handlowego, niezależnie od jego powierzchni czy lokalizacji jest: SOM™ – inteligentny system ochrony mienia

 

Wdrożone przez nas projekty przyczyniły się do zwiększenia przychodów sieci handlowych oraz obniżenia kosztów związanych z ochroną. Suma oszczędności naszych klientów przekracza siedmiocyfrową kwotę w skali miesiąca.

 

Celem stosowanych przez nas rozwiązań jest zadowolenie i bezpieczeństwo klienta sieci, aby z chęcią wracał na kolejne zakupy.

 

Zapraszamy do współpracy firmy, które poszukują niezawodnego i efektywnego partnera.

Uzyskaj więcej informacji na temat naszych usług i napisz do nas: marketing@bss24.pl lub wypełnij formularz na naszej stronie klikając tutaj