Konfigurator usług

Ochrona budynków komercyjnych

Budynki komercyjne

Usługi bezpieczeństwa dla powierzchni komercyjnych

Facility Management, czyli nowoczesne zarządzanie budynkami to w Polsce stosunkowo nowa branża. Jako firma realizująca usługi bezpieczeństwa dla powierzchni komercyjnych (galerii handlowych, biurowców i magazynów), rozumiemy wymagania i oczekiwania Klientów tej branży. Zarządzanie nieruchomościami to odpowiedzialne zadanie a jednym z elementów jest zapewnienie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo nieruchomości to więcej niż tylko tradycyjna ochrona. Poza skutecznością zastosowanych rozwiązań ważny jest także właściwy dobór, sposób pełnienia służby, kwalifikacje, kultura osobista i wygląd pracowników. Istotnym czynnikiem wpływającym na zapewnienie bezpieczeństwa, jest szerokie spojrzenie na wszystkie zagadnienia z tym związane. Szkolenie pracowników ochrony oraz personelu nieruchomości daje gwarancję dobrej współpracy w sytuacjach kryzysowych – np. w razie ewakuacji, pożaru lub innej poważnej awarii.

Aby sprostać oczekiwaniom Klientów, usługi dla branży FM, zwykle realizujemy w uzupełniających się modelach.

OBSŁUGA RECEPCJI

Jest to obsługa posterunków stacjonarnych, gdzie pracownicy ochrony mają stały kontakt z pracownikami Klienta, jego gośćmi i interesantami. Pracownicy ochrony są umundurowani według oczekiwań klienta (najczęściej garnitury i garsonki), znają język angielski lub inny w stopniu co najmniej komunikatywnym, mają miłą prezencję i wysoką kulturę pracy.

PATROL

To forma ochrony mobilnej, w której pracownicy upoważnieni są do opuszczania posterunku stacjonarnego w celu realizacji zadań ochronnych i kontrolnych. Pracownicy ochrony są umundurowani w garnitury, garsonki lub tradycyjne tzw „uniformy bojowe”. Ich kwalifikacje dobierane są zgodnie z zakresem zadań i nałożonych obowiązków.

Dodatkowym wsparciem dla służb ochrony jest nasz autorski system SOM™, który jako otwarta platforma konsoliduje wiele różnych systemów technicznej ochrony mienia i w wielu zagadnieniach eliminuje czynnik ludzki, co wpływa na obniżenie kosztów usługi.

Potrzebujesz ochrony?

Zadzwoń i dowiedz się co możemy Ci zaoferować!

CO NAS WYRÓŻNIA I DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

$

zastosowanie programów heurystycznych w systemach cctv,

$

specjalistyczne szkolenia (pierwsza pomoc, zagrożenia terrorystyczne, itp) dla zarządców obiektów, służb technicznych i ochrony,

$

możliwość świadczenia usług na terenie Polski, Słowacji i Wielkiej Brytanii, poprzez nasze zagraniczne spółki,

$
$

innowacyjne i niestandardowe rozwiązania.

 

Oferujemy także usługi projektowania, instalacji i montażu zabezpieczeń technicznych, takich jak np. systemy kontroli dostępu, systemy alarmowe, przeciwpożarowe i inne, a także monitoring obiektów ruchomych (GPS) i systemy telewizji przemysłowej (cctv).

Ponadto utrzymujemy ścisłą współpracę z Policją w ramach prewencji zagrożeń, wymiany informacji i reagowania na incydenty. Jesteśmy uczestnikiem projektu “Razem Bezpieczniej”.