Konfigurator usług

O firmie

Beta Security ISO

Jesteśmy firmą świadczącą usługi bezpieczeństwa i ochrony od roku 1998. W 2004 roku uruchomiliśmy największe w Polsce Całodobowe Centrum Ochrony oraz uruchomiliśmy nasz flagowy produkt SOM (System Ochrony Mobilnej), który jest ewenementem na skalę europejską. Nasz zespół zarządzający ma wieloletnie doświadczenie łącznie ponad 100 lat w zakresie usług ochrony, bezpieczeństwa, administracji i zarządzania. Wspieramy instytucje miejskie, korporacje, a także firmy prywatne i publiczne. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów i dlatego potrafimy zapewnić im wysokiej jakości usługi w ramach monitoringu, zabezpieczeń, ochrony fizycznej i wiele więcej. Wiemy, że współczesny biznes wymaga właściwych rozwiązań i pewnego partnera do współpracy, dlatego dzięki znakomitej kadrze specjalistów nieustannie pracujemy nad zastosowaniem nowych technologii w ochronie mienia i osób, dzięki czemu spełniamy najwyższe standardy.

Nieustannie wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, zapewniając naszym Klientom najnowsze technologie w zakresie ochrony i bezpieczeństwa. Od 16 lat wyznaczamy kierunki rozwoju w zakresie zdalnych systemów nadzoru video. Nasz sztandarowy produkt to autorski system SOM™, posiadamy także największe w Polsce Centrum Nadzoru Wizyjnego. Proponując nasze usługi stawiamy przede wszystkim na jakość, a co za tym idzie, na zapewnienie naszym Klientom poczucia pełnej satysfakcji. Dzięki innowacyjnemu spojrzeniu na bezpieczeństwo, nasi Klienci otrzymują oszczędności sięgające do 40% w stosunku do tradycyjnych rozwiązań oraz korzyści przekraczające 1,6mln zł w skali miesiąca.

Jesteśmy także prekursorem i liderem w zakresie Inteligentnych Systemów Ochrony w Polsce.

Proponując nasze usługi stawiamy przede wszystkim na jakość, a co za tym idzie, na zapewnienie naszym Klientom poczucia pełnej satysfakcji. Dzięki innowacyjnemu spojrzeniu na bezpieczeństwo, nasi Klienci otrzymują oszczędności sięgające do 40% w stosunku do tradycyjnych rozwiązań.

Obecnie świadczymy usługi dla ponad 3000 Klientów w Polsce, współpracujemy także z firmami na terenie Wielkiej Brytanii i Słowacji.

Podstawowe wartości Beta Security ISO to wykwalifikowana kadra, wysoka jakość obsługi, odpowiedzialność społeczna i doświadczenie w branży bezpieczeństwa.

Wizją firmy jest utrzymanie pozycji lidera w branży, przekraczanie oczekiwań naszych Klientów oraz tworzenie partnerskich relacji, przy jednoczesnym docenieniu każdego pracownika.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

$

Oferujemy dokładnie sprawdzonych, dobrze wyszkolonych i ściśle nadzorowanych pracowników.

$

Wszyscy pracownicy przechodzą testy psychologiczne, określające przydatność do pracy na danym stanowisku.

$

Nasze 24 godzinne patrole interwencyjne i mobilne, zapobiegają ewentualnym włamaniom, aktom wandalizmu i innym przestępstwom.

$

Całodobowe Centrum Ochrony działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

$

Autorski system SOM™

$

Zatrudniamy tylko osoby, które spełniają wysokie standardy moralne i są lub mogą być profesjonalistami oraz spełniają oczekiwania naszych Klientów.

$

Świadczymy usługi dla wielu branż i instytucji, gmin, korporacji, instytucji miejskich, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw