KONFIGURATOR USŁUG

Firma

O firmie

BS ISO to wiedza, jakość, odpowiedzialność społeczna i doświadczenie w branży bezpieczeństwa.
Współczesny biznes wymaga właściwych rozwiązań i pewnego partnera do współpracy. Dzięki znakomitej kadrze specjalistów, nieustannie pracujemy nad zastosowaniem nowych technologii w ochronie mienia i osób, dzięki czemu spełniamy najwyższe standardy jakich oczekują nasi klienci.

Co nas wyróżnia?
Od 14 lat wyznaczamy kierunki rozwoju w zakresie zdalnych systemów nadzoru video. Nasz sztandarowy produkt, stanowi autorski system SOM™, posiadamy także największe w Polsce Centrum Nadzoru Wizyjnego.

Jesteśmy prekursorem i liderem w zakresie Inteligentnych Systemów Ochrony w Polsce.

Proponując nasze usługi stawiamy przede wszystkim na jakość a co za tym idzie na zapewnienie Państwu poczucia pełnej satysfakcji ze współpracy z naszą firmą. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i innowacyjnemu spojrzeniu na bezpieczeństwo, nasi klienci otrzymują oszczędności sięgające do 40% w stosunku do tradycyjnych rozwiązań.

Obecnie świadczymy usługi dla ponad 3000 klientów w Polsce, współpracujemy także z firmami na terenie Wielkiej Brytanii i Słowacji.

Mamy nadzieję iż zaprezentowane na naszych stronach, rozwiązania pomogą Państwu w podjęciu decyzji o współpracy z naszą firmą.

 

Polityka prywatności

Polityka zatrudnienia

Aktualności

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Nasze Sukcesy