Konfigurator usług

K3PRO i K9

K3PRO i K9

Termometry bezdotykowe – bezpieczny pomiar temperatury

W okresie epidemii COVID-19 i wzmożonego nacisku na zachowanie odpowiedniej higieny, montaż termometrów bezdotykowych w miejscach pracy i użytku publicznego stanowi jeden z podstawowych mechanizmów monitorowania rozprzestrzeniania się wirusa. Gorączka jest pierwszym i najczęściej spotykanym objawem infekcji wirusowych, jednak kontaktowe pomiary temperatury w przypadku tłumów są w perspektywie czasu niepraktyczne.

Zastosowanie termometrów bezdotykowych w formie czujników wpiętych w system monitoringu lub w dozownikach na płyn do dezynfekcji dłoni zapewnia szybki i dokładny pomiar temperatury w miejscach, gdzie kontrolowanie każdej osoby indywidualnie byłoby zbyt wymagającym przedsięwzięciem. Systemy takie sprawdzą się doskonale w szkołach, urzędach, biurach, sklepach, obiektach sportowych i wszędzie tam, gdzie mogą pojawiać się tłumy.

K9 – bezdotykowy termometr z dozownikiem płynu do dezynfekcji

Praktyczny termometr bezdotykowy K9 został stworzony z myślą o zastosowaniu w miejscach użyteczności publicznej, w których konieczne jest wykonanie szybkich pomiarów temperatury oraz wdrożenie obowiązkowej dezynfekcji dłoni.

Połączony z automatycznym dyspenserem płynu dezynfekującego termometr wykorzystuje czujnik na podczerwień – po zbliżeniu dłoni do dozownika następuje pomiar temperatury oraz wydzielenie odpowiedniej ilości płynu. Uzyskany wynik pomiaru jest widoczny na ekranie urządzenia. Dla usprawnienia monitorowania osób wchodzących do budynku, w przypadku wykrycia podwyższonej temperatury, termometr wydaje sygnał świetlny oraz dźwiękowy.

K3 Pro. System szybkiego wykrywania gorączki dla szkół i przedszkoli

W przypadku kontrolowania rozprzestrzeniania się infekcji wśród dzieci, znacznie skuteczniejszą metodą pomiaru temperatury będą tradycyjne termometry na podczerwień. Dla szkół, przedszkoli i żłobków zalecamy stosowanie systemu K3 Pro ze światłoczułym czujnikiem odległości, wysoką dokładnością pomiarową oraz praktyczną funkcją alarmu dźwiękowego w przypadku przekroczenia ustalonej temperatury. System K3 Pro posiada wbudowaną pamięć pomiarów, dając możliwość szybkiego kontrolowania temperatury w grupach bez potrzeby ręcznego zapisywania wyników. 

K3 Pro oraz K9

Potrzebujesz ochrony?

Zadzwoń i dowiedz się co możemy Ci zaoferować!