Konfigurator usług

Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza

Firma Beta Security ISO w Dąbrowie Górniczej to specjalista w dziedzinie ochrony mienia i osób, oferująca usługi z zakresu ochrony fizycznej i systemów monitoringu. Jesteśmy liderem usług bezpieczeństwa na polskim rynku, udostępniając dla naszych klientów usługi w zakresie:

$

Specjalistycznej ochrony fizycznej,

$

Instalacji i monitoringu systemów wizyjnych (System Ochrony Mobilnej),

$

Reakcji ze strony patroli interwencyjnych.

W naszej ofercie pojawiają się także usługi dla osób fizycznych w obrębie profesjonalnej opieki nad dziećmi i osobami starszymi oraz usługi „Bezpieczne zakupy”. Nasze ponad 20 letnie doświadczenie oraz wykwalifikowani pracownicy stanowią fundamenty sprawnego działania i najwyższej jakości naszych usług.

Systemy alarmowe Dąbrowa Górnicza

Monitoring alarmowy i wizyjny Dąbrowa Górnicza

Przygotowując systemy monitoringu dla obiektów oferujemy:

a) monitoring systemów alarmowych,

b) monitoring wizyjny w oparciu o systemy SOM.

Sprawny system alarmowy to tylko połowa sukcesu w ochronie obiektów: bez stałego wsparcia doświadczonych operatorów w centrum nadzoru nie możemy mówić o całkowitym bezpieczeństwie. Firma Beta Security ISO w Dąbrowie Górniczej zapewnia kompleksowe systemy monitoringu i nadzoru systemów alarmowych z dostępem do najnowszych rozwiązań technicznych.

W ramach działań korzystamy z funkcjonalnego i zaufanego oprogramowania KRONOS, dzięki któremu mamy pełen dostęp do  najnowocześniejszych rozwiązań monitorujących w Europie.

Zdalny nadzór wizyjny: wideo patrol, weryfikacja alarmów, nadzór online i systemy SOM w Dąbrowie Górniczej

W ramach realizacji powyższych usług oferujemy Państwu:

$

Wsparcie operatora do kilku razy w ciągu doby poprzez zdalny patrol z wykorzystaniem zainstalowanego w obiekcie systemu kamer (Usługa wideo patrolu),

$

Nadzorowanie sygnałów alarmowych z kamer i systemu alarmowego przez operatora. W razie pojawienia się niezgodności, z pomocą systemu wizyjnego sprawdzamy obiekt i wdrażamy odpowiednie działania interwencyjne (Usługa wideo weryfikacji),

$

Całodobową (lub w obrębie określonego przedziału godzinowego) obserwację obiektu poprzez nadzór online i stałe wsparcie operatora w razie wystąpienia incydentów (Usługa wideo nadzoru),

$

Wideo nadzór z wykorzystaniem Systemu Ochrony Mobilnej SOM, oraz współpracy systemów SSWiN, SKD, DSO (SPG). Przy stałym nadzorze operatora nad systemami monitoringu, w przypadku wystąpienia incydentów podejmujemy natychmiastową reakcję zgodną z opracowanymi procedurami (Usługa wideo nadzoru SOM).

W zależności od indywidualnych potrzeb oraz możliwości technicznych instalacji monitoringu w budynku, systemu nadzoru wizyjnego dopasowujemy do Państwa wymagań bezpośrednio w ramach realizacji projektu. Nie korzystamy z rozwiązań uniwersalnych, unikając w ten sposób pojawiania się niespodziewanych martwych punktów.

Montaż kamer Dąbrowa Górnicza

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem, opierając swoje usługi i realizowane instalacje o specjalistyczną wiedzę naszych projektantów i ekspertów.  Zapewniamy pewne, sprawdzone  rozwiązania z zakresu instalacji kamer wizyjnych i systemów alarmowych, bazując na urządzeniach firmy Ganz, Hikivision, Internec oraz Dahua.  Oferujemy konkurencyjne ceny.

Systemy alarmowe Dąbrowa Górnicza

Sprawny system alarmowy jest zależny od czynników takich jak:

$

Indywidualne dostosowanie projektu,

$

Wykorzystanie urządzeń spełniających wymagania techniczne chronionego budynku,

$

Przeprowadzanie regularnych prac konserwacyjnych i niezbędnych napraw lub wymiany urządzeń i czujników.

W Beta Security ISO w Dąbrowie Górniczej tworzymy systemy alarmowe oparte wyłącznie o najwyższej jakości urządzenia tworzone przez Genevo, DSC oraz firmę Satel. Jako że głównym zadaniem systemu alarmowego jest oferowanie bezpośredniego zabezpieczenia i systemu ostrzegawczego przed włamaniem, pożarem, awariami instalacji, czy zalaniem, wszystkie czujniki i elementy systemów alarmowych rozmieszczamy w obrębie całego budynku, w najbardziej wrażliwych punktach obiektu.

Dodatkowo, każdy system alarmowy powstający z projektu Beta Security ISO posiada funkcję SOS, stworzoną z myślą o możliwości bezpośredniego zgłaszania potrzeby pomocy przez osoby korzystające z chronionych przez nas budynków.

Potrzebujesz ochrony?

Zadzwoń i dowiedz się co możemy Ci zaoferować!