Konfigurator usług

Zawiercie

Beta Security ISO od ponad dwudziestu lat dba o Państwa bezpieczeństwo i ochronę mienia. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i z małymi oraz dużymi przedsiębiorstwami. Z naszych usług chętnie korzystają instytucje publiczne. Wiemy jak wielka odpowiedzialność na nas spoczywa, dlatego nieustannie pracujemy nad zastosowaniem nowych technologii w ochronie mienia i osób, a w naszych szeregach pracują wyłącznie najlepsi specjaliści.

Systemy alarmowe – Zawiercie

Systemy alarmowe to gwarancja bezpieczeństwa zarówno ludzi jak i ich mienia. Dzięki profesjonalnej instalacji systemu nasi klienci mogą mieć pewność, że system zbudowany jest i skonfigurowany w odpowiedni sposób, dzięki czemu będzie niezawodny i skuteczny. Niezwykle ważne jest przestrzeganie wymogów bezpieczeństwa podczas instalacji, dlatego w trosce o naszych klientów, zajmują się tym tylko specjaliści. Korzystamy z urządzeń najlepszej jakości, zwanymi inteligentnymi systemami alarmowymi – zapewniają one ochronę na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy wyłącznie urządzenia od sprawdzonych producentów, by wyeliminować ryzyko pojawiania się usterek. Zamontujemy dla Państwa systemy przewodowe, bezprzewodowe jak i hybrydowe.

ochrona i monitoring zawiercie

Zajmujemy się instalacją systemów alarmowych na terenie Zawiercia, województwa śląskiego jak i całej Polski.

Niezawodny monitoring – Zawiercie i okolice

W Beta Security ISO mamy ogromne doświadczenie w instalacji oraz nadzorze kamer monitoringu. To jeden z najpopularniejszych sposobów na ochronę mienia i osób.

Systemy monitoringu najczęściej dzielimy na monitoring systemów alarmowych i monitoring wizyjny.

Przykładamy dużą wagę do dobrze zorganizowanego centrum nadzoru, ponieważ jest ono gwarancją skutecznego działania monitoringu. Korzystamy z oprogramowania KRONOS, które jest jednym z najnowocześniejszych w Europie, dzięki czemu skutecznie chronimy przed napadami, włamaniami, pożarami, zalaniami czy innymi incydentami. Zdalny nadzór wizyjny opiera się o kilka rodzajów usług: wideo patrol, wideo weryfikację, wideo nadzór online, wideo nadzór SOM. Usługa dobierana jest w sposób indywidualny – oferujemy zarówno ochronę 24h/7 jak i w wybranych przez klienta godzinach. Oczywiście obejmuje ona również szybką interwencję. Specjalizujemy się w monitoringu wizyjnym jak i monitoringu GPS, który założymy dla Ciebie w Zawierciu i innych polskich miastach.