KONFIGURATOR USŁUG

ZABEZPIECZENIE TECHNICZNE I SERWIS

Techniczne systemy ochrony mienia, towarzyszą nam od początku istnienia firmy. Przez wiele lat rozwijaliśmy nasz dział techniczny, dzisiaj to znakomici specjaliści w zakresie SSWiN, CCTV, KD, PPOŻ i innych systemów.

Współpracujemy ze sprawdzonymi europejskimi i światowymi liderami, producentami systemów bezpieczeństwa oraz z najlepszymi krajowymi producentami i dystrybutorami.

 

Tak jak człowiek co pewien czas powinien zasięgać konsultacji lekarskiej, tak również każdy system bezpieczeństwa wymaga cyklicznego serwisu i konserwacji.

Zaniedbując serwis systemów bezpieczeństwa, narażacie się Państwo na niewłaściwą pracę systemów, które czuwają nad Państwa bezpieczeństwem. W przypadku wadliwego działania narażamy się na fałszywe alarmy lub na niezadziałanie systemu. Straty poniesione przez brak wykonania serwisu, mogą być znacząco bardziej dotkliwe niż zaoszczędzenie kilkudziesięciu złotych. Serwis techniczny realizujemy w oparciu o naszych specjalistów a także współpracując ze sprawdzonymi specjalistami zabezpieczenia technicznego.

Zapraszamy do kontaktu email serwis@bss24.pl