Konfigurator usług

Warszawa

Warszawa

Zapewnianie bezpieczeństwa to nasz priorytet – Beta Security ISO Warszawa

Firma Beta Security ISO to innowacyjne podejście do systemów bezpieczeństwa.  Znajdziecie u nas nowoczesne systemy monitoringu wizyjnego oraz skuteczne niezawodne systemy alarmowe Genevo, Satel czy DSC.

Czuwamy nad Państwa bezpieczeństwem, wykonujemy serwisy i doradzamy już od ponad 20 lat. Zawsze działaliśmy nieszablonowo dlatego od dwóch dekad tworzymy systemy nadzoru dalekie od oklepanych schematów. To wszystko oznacza, że stawiamy na indywidualne potrzeby naszych klientów a rozwiązania dopasowane są do wymogów i charakteru chronionego obiektu, zapewniając naszym klientom, maksymalny poziom bezpieczeństwa.

System nadzoru zdalnego Warszawa

Ochrona mienia Warszawa

Świadczymy usługi w zakresie fizycznej i technicznej ochrony mienia. Do niedawna oferta firmy „ochroniarskiej” kojarzyła się klientom przede wszystkim z prostymi do realizacji zadaniami portierskimi, monitoringiem alarmowym zabezpieczającym przed pojawieniem się osób niepożądanych. Nasza firma jest prekursorem nowoczesnych rozwiązań w branży security, wyznaczamy także kierunki rozwoju a wiele firm wzoruje się na naszych rozwiązaniach.

Systemy zdalnego nadzoru

W ramach usługi nadzoru wizyjnego oferujemy Państwu 4 rozwiązania:

$

Wideo Patrol – usługa ta polega na cyklicznym patrolowaniu chronionych obiektów i obszarów za pomocą kamer. Patrol wykonywany jest przez operatora w centrum nadzorczym. Ilość patroli zależna jest od charakteru obiektu oraz ustaleń z klientem,

$

Wideo Weryfikacja – usługa wykonywana jest na dwa sposoby, jako połączenie systemu alarmowego oraz cctv lub tylko poprzez system cctv z zaawansowaną analityką. Po wzbudzeniu systemu alarmowego lub naruszeniu strefy chronionej przez system cctv z analityką sygnał przesyłany jest do centrum nadzorczego, gdzie zostaje odczytany przez operatorów nadzoru wizyjnego.

$

Wideo Nadzór – jest to nadzór online. Obserwacja obiektu wykonywana jest przez operatorów cctv i odbywa się w określonych godzinach lub całodobowo.

$

System Ochrony Mobilnej (SOMTM) – to najbardziej zaawansowane rozwiązanie w Europie. Usługa może łączyć w sobie systemy wszelkie dostępne rozwiązania w zakresie technicznej ochrony mienia (SSWiN, CCTV, SKD, PPOŻ i inne) dodatkowym i nierozłącznym elementem SOMTM jest system SPG/DSO, który spełnia zadania prewencyjne i interwencyjne. Nadzór online, podobnie jak w poprzednich usługach, pełnią wykwalifikowani operatorzy nadzoru wizyjnego i uzupełniają patrole interwencyjne.

SOMTM pozwala na całkowitą likwidację ochrony fizycznej obiektu lub działać jako rozwiązanie hybrydowe, ograniczając czynnik ludzki do wymaganego minimum.

Wdrożenie usługi nadzoru wizyjnego, pozwala na obniżenie kosztów ochrony obiektu na poziomie 40% do 70%.

Monitoring GPS Warszawa

Zapraszamy do korzystania usług związanych z nadzorem GPS w pojazdach lub urządzeniach. Usługa skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

Dla najbardziej wymagających klientów proponujemy systemy GPS powiązane z nadzorem cctv. W tym rozwiązaniu w pojazdach instalowane są kamery z rejestratorem wyposażonym w GPS, co pozwala na bieżące reagowanie w przypadku zaistnienia takiej konieczności. Obraz z kamer przesyłany jest do rejestratora, który na bieżąco poprzez GPS podaje aktualną pozycję pojazdu/urządzenia do centrum nadzorczego. Operator ma także możliwość połączenia się z kamerami, a także w razie potrzeby może wydać polecenia kierującemu pojazdem. Istnieje także możliwość odsłuchu.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jako lider innowacyjnych rozwiązań w branży security, możemy zapewnić rozwiązania popularne na rynku, ale także rozwiązania niedostępne dla konkurencji.

Każde wdrażane przez nas rozwiązanie to często indywidualny i niepowtarzalny projekt. Działamy na terenie całej Polski a poprzez firmy zależne także na Słowacji, w Wielkiej Brytanii oraz w dalekiej Kanadzie.

Ochrona mienia Warszawa: chronimy i szkolimy

Uzupełnieniem naszych usług technicznej ochrony mienia są usługi w formie tradycyjnej ochrony fizycznej.

We współpracy z Ogólnopolskim Ośrodkiem Szkolenia Komandos, dbamy o to aby nasi pracownicy odpowiedzialni za chroniony majątek naszych klientów, byli odpowiednio wyedukowani i przygotowani do świadczenia usług na wymaganym poziomie.

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby, wykonamy audyt bezpieczeństwa i przygotujemy właściwe rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy