Konfigurator usług

Wałbrzych

Wałbrzych

Firma Beta Security ISO to lider w branży usług związanych z monitoringiem wizyjnym, monitoringiem systemów alarmowych oraz ochroną mienia i osób fizycznych. Specjalizujemy się również w zakładaniu alarmów w oparciu o indywidualnie przygotowane projekty, zgodnymi z wymogami bezpieczeństwa obiektów. Swoje usługi świadczymy zarówno osobom prywatnym, jak i małym oraz dużym firmom.

Agencja ochrony Wałbrzych

W Beta Security ISO świadczymy między innymi usługi w zakresie ochrony osobistej w przypadku osób fizycznych, jak i ochrony mienia. W naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, gwarantujące maksymalne bezpieczeństwo klientów i ich własności. Na terenie Wałbrzycha zapewniamy całodobową ochronę różnego typu budynków – między innymi obiektów użytku publicznego, sklepów, biur oraz prywatnych posesji.

ochrona wałbrzych

Ochrona mienia oraz osób fizycznych jest dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasza kadra specjalistów posiada odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie prowadzenia usług monitoringu, montażu kamer i instalacji systemów alarmowych. Jako bezpośredni dystrybutor urządzeń cctv oraz sswin, mamy dostęp do najlepszych rozwiązań, zanim nowinki techniczne dotrą do firm konkurencyjnych.

Monitoring Wałbrzych – dla klientów indywidualnych i firm

Zapewnienie bezpieczeństwa i wysokiej jakości usług dla naszych klientom, jest dla nas działaniem priorytetowym. Dlatego oprócz tradycyjnego monitoringu alarmowego, proponujemy inne, nowoczesne rozwiązania w postaci monitoringu wizyjnego. Zapewniamy szeroki zakres usług:

$

wideo patrol, gdzie nasi specjaliści cyklicznie sprawdzają chronione obiekty za pomocą zamontowanych w budynku kamer rejestrujących obraz,

$

wideo weryfikację, którą prowadzimy poprzez podłączenie się do zainstalowanego systemu alarmowego i bieżącą reakcję na sygnały pochodzące z czujników kamer. W sytuacjach nietypowych bądź niebezpiecznych wdrażamy odpowiednie procedury interwencyjne, ustalone wcześniej z klientem,

$

wideo nadzór SOM, czyli najbardziej bezpieczne i efektywne Systemy Ochrony Mobilnej, łączące wszystkie możliwości systemów SSWiN, DSO oraz SKD. W ramach świadczonej ochrony nasi specjaliści prowadzą ciągły nadzór nad systemami alarmowymi oraz wizyjnymi i w razie potrzeby wysyłają na miejsce zdarzenia patrol.

Montaż systemów alarmowych i wizyjnych w Wałbrzychu

Zamontowanie nowoczesnych systemów alarmowych oraz kamer rejestrujących obraz wymaga dokładnego audytu przeprowadzonego na obiekcie. Oddział Beta Security ISO w Wałbrzychu przeprowadza szczegółową kontrolę budynku, w którym będzie montowany monitoring, aby wykluczyć wszystkie nieprawidłowości, mogące doprowadzić do awarii całego systemu.

Nasi specjaliści przygotowują indywidualny projekt zabezpieczeń, a także umiejscowienia systemu alarmowego oraz kamer. Dzięki temu są w stanie zagwarantować bezpieczeństwo, ograniczając tym samym ryzyko pojawienia się luk w całym systemie. Jako liderzy na rynku nadzoru wizyjnego i systemów alarmowych działamy nieszablonowo. Przeprowadzamy dokładną analizę, dostosowując projekt do wymagań technicznych całego obiektu oraz potrzeb klienta.

Beta Security ISO to gwarancja bezpieczeństwa 

Przed oddaniem gotowego systemu zabezpieczeń do użytku zapewniamy profesjonalną konfigurację i sprawdzamy poprawność działania wszystkich jego elementów. Cyklicznie przeprowadzamy również działania w zakresie konserwacji poszczególnych urządzeń alarmowych, aby zagwarantować ich niezawodność i wieloletnią pracę – zwłaszcza w sytuacjach niebezpiecznych.

Do montażu systemów alarmowych wykorzystujemy jedynie urządzenia najlepszych producentów, takich jak Satel, Genevo i DSC. W przypadku montażu kamer monitoringu wizyjnego stawiamy na sprzęt od takich firm jak Internec, Camwon, Cantonk, Hikivision, Dahua, Innotronik czy Ganz.

Nasze alarmy w miejscowości Wałbrzych są niezawodne i pozwalają na utrzymanie bezpieczeństwa osób oraz ochronę mienia w wyznaczonych obiektach. W Całodobowym Centrum Ochrony Beta Security ISO korzystamy ze sprawdzonego oprogramowania Kronos, umożliwiającego nam podejmowanie działań interwencyjnych i przeprowadzania regularnych patroli wizyjnych.