Konfigurator usług

Opole

Opole

W usługach zapewnienia bezpieczeństwa poprzez zdalny nadzór mamy przywilej bycia prekursorem i niekwestionowanym liderem w Polsce, co umożliwia nam dostarczenie Państwu najwyższej jakości usług. Nasze produkty i usługi kierujemy nie tylko do największych firm, ale także do średnich i małych przedsiębiorstw,  oraz osób prywatnych.  Każdy znajdzie u nas odpowiednie sposoby na skuteczne zabezpieczenie swojego mienia. Wszystko to z wykorzystaniem nowoczesnej technologii i zaangażowaniem najlepszych pracowników ochrony w Polsce.

Monitoring pojazdów Opole

Jedną z oferowanych przez nas usług jest zabezpieczenie GPS i Video GPS firm transportowych, floty pojazdów   oraz pojedynczych aut, także indywidualnych klientów, ale  również maszyn  i urządzeń oraz  ludzi.

Monitoring pojazdów GPS Opole dostarcza informacji nie tylko o aktualnej lokalizacji. Odpowiada on również za pomiar efektywności pracy, analizę zachowania na drodze i przebytej trasy. Nadajniki funkcjonują bez problemu również w czasie postoju.

ochrona opole

Korzystamy wyłącznie z urządzeń oferowanych przez sprawdzonych dostawców. Sprzęt, który montujemy zapewnia ochronę na najwyższym poziomie. Stosujemy inteligentne systemy alarmowe, które oparte są na nowoczesnych technologiach, dzięki czemu ich skuteczność jest dużo większa od starszych rozwiązań. Systemy alarmowe w Żurominie i innych miastach dopasujemy do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Oferujemy zarówno rozwiązania przewodowe, bezprzewodowe jak i hybrydowe. Mamy na celu jak najskuteczniejszą ochronę ludzi jak i mienia, dlatego zawsze wykonujemy projekt dostosowany i spełniający wymogi.

Monitoring wizyjny Opole

Posiadając dwa centra nadzorcze oferujemy  wiele rodzajów  zabezpieczeń opartych o monitoring alarmowy i wizyjny. Proponowane przez nas usługi oparte są na sprawdzonym  oprogramowaniu, w tym na systemie KRONOS.,

Aby nasze systemy służyły jak najlepiej, oferujemy fachowe doradztwo w doborze rozwiązania najbardziej dopasowanego do wymogów klienta, rodzaju chronionego obiektu nie kierujemy się schematami, lecz sięgamy wyżej, do oczekiwań naszych klientów.  Oferujemy także kompleksowe szkolenia z zakresu obsługi systemu.

Montaż kamer Opole

Korzystamy wyłącznie z urządzeń dostarczanych od sprawdzonych dostawców, takich jak: Ganz, Hikivision, Internec i Dahua. Ponadto jako bezpośredni importer  własnych marek, jesteśmy w stanie zaoferować za przystępną cenę, rozwiązania niedostępne u konkurencji.

Usługa monitoringu alarmowego Opole – usługi monitoringu alarmowego na terenie Opola i okolic, realizujemy już od roku 1998. W tym czasie na terenie Opolszczyzny zabezpieczyliśmy kilka tysięcy klientów. Posiadamy patrole interwencyjne we wszystkich większych miastach Opolszczyzny a w samym Opolu jako jedyna firma posiadamy dwa patrole interwencyjne. Nasze centrum nadzorcze obsługuje program Kronos, który jest jednym z najlepszych programów nadzorczych  w Europie.

Montaż systemów alarmowych Opole

W tej usłudze wykorzystujemy jedynie urządzenia wytwarzane przez zaufanych producentów, takich jak Genevo, DSC i Satel Istnieje kilka szczególnie ważnych czynników, dzięki którym projekt usługi rzeczywiście trafia w potrzeby klienta. Wszystko zaczyna się od analizy potrzeb indywidualnych, które obejmują zarówno Państwa oczekiwania, jak i newralgiczne punkty.

Jesteśmy do państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy, począwszy od wyboru i opracowania najlepszego projektu, poprzez montaż i nadzór systemu, aż po regularnie wykonywane prace serwisowe.

Fizyczna Ochrona mienia Opole

Jedną z głównych usług  jest fizyczna ochrona mienia.  Zabezpieczeniem obiektu zajmują się pracownicy przeszkoleni m.in. w Ogólnopolskim Ośrodku Szkolenia Komandos. Chronimy z powodzeniem obiekty publiczne i prywatne, małe, średnie i duże firmy. Ochronę fizyczną obiektów realizujemy w formie usługi stacjonarnej, patrolowej czy obsługi recepcji.

 

System Nadzoru Wizyjnego Opole

Jesteśmy prekursorem i liderem zdalnego nadzoru wizyjnego w Polsce. Posiadając dwa niezależne i redundantne Centra Nadzorcze zdecydowanie wyprzedzamy naszą konkurencję. Jako jedyna firma w Polsce realizujemy nadzór w formie online.

$

Wideo Patrol – jego głównym założeniem jest przeprowadzenie kilkunastominutowej zdalnej kontroli obiektu za pomocą kamer. W zależności od ustaleń operator wykonuje zdalny patrol od kilku do kilkunastu razy w ciągu doby.

$

Wideo Weryfikacja – usługa polega na obsłudze sygnałów/obrazów/nagrań przesyłanych z kamer do Centrum Nadzorczego. Po otrzymaniu sygnału alarmowego operator analizuje przyczynę alarmu i wdraża właściwe procedury.

$

Wideo Nadzór – jest to monitoring całodobowy lub w ustalonych przedziałach czasowych w systemie online. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwa jest bieżąca reakcja na zdarzenia.

$

System Ochrony Mobilnej (SOM) – może łączyć w sobie systemy CCTV, SSWiN, SKD, DSO i inne w jeden kompletny system bezpieczeństwa. Nadzór prowadzony jest całodobowo w trybie online. W razie wystąpienia zagrożenia, operator w trybie rzeczywistym reaguje na zdarzenia, dzięki DSO, może także wezwać do właściwego zachowania lub opuszczenia chronionego obszaru. Uzupełnieniem miejsce kierowany jest patrol interwencyjny lub odpowiednie służby jak Policja, Pogotowie, Straż Pożarna itp.