Konfigurator usług

Olsztyn

Olsztyn

Firma Beta Security ISO to miejsce, w którym kierujemy się najwyższymi standardami – tu nie ma miejsca na schematy. Dobrze znamy najważniejsze kryteria, które muszą być brane pod uwagę przy tworzeniu produktów najlepiej spełniających wymagania naszych klientów. Obejmują one:

$

Indywidualne dopasowanie rodzaju systemu bezpieczeństwa do potrzeb klienta

$

Dostosowanie projektu do parametrów technicznych budynku

$

Tworzenie spójnej całości pomiędzy systemem nadzoru a funkcjonalnością budynku

$

Pełna zgodność z wymogami bezpieczeństwa, panującymi na terenie obiektu

Ochrona obiektów Olsztyn

Od ponad 20 lat szkolimy naszych pracowników, współpracując m.in. z Ośrodkiem Szkolenia Komandos, dzięki czemu są oni przygotowani do właściwego pełnienia służby.

Ochronę Fizyczną realizujemy dla obiektów administracyjnych, usługowych, handlowych, oraz przemysłowych. Proponujemy także ochronę hybrydową, czyli połączenie fizycznej i technicznej ochrony mienia. Takie połączenie pozwala na obniżenie kosztów związanych z ochroną.

Z naszych usług korzystają nie tylko największe korporacje, ale także małe i średnie firmy. Wśród naszych klientów znajdą się także osoby prywatne, poszukujące skutecznego zabezpieczenia swoich obiektów.

Montaż kamer i systemów alarmowych Olsztyn

Proponując naszym klientom rozwiązania, bazujemy tylko na sprawdzonych produktach dobrej jakości. W naszych projektach oferujemy urządzenia: Genevo, DSC oraz Satel w zakresie najlepszych systemów alarmowych i Ganz, Hikivision, Internec, Innotronik, Cantonk, Camwon Dahua w zakresie systemów cctv.. Ponieważ dla części proponowanych marek jesteśmy bezpośrednimi importerami, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu konkurencyjne ceny, z jednoczesnym zachowaniem wysokiej jakości oferty.

Montaż monitoringu alarmowego Olsztyn to gwarancja nadzoru na wysokim poziomie bezpieczeństwa. Nasze Całodobowe Centrum Ochrony korzysta z najlepszego oprogramowania „Kronos” firmy NEXT. Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom nasi klienci otrzymują usługę na miarę swoich oczekiwań. Wsparciem dla CCO są patrole interwencyjne, które w przypadku alarmu podejmą właściwe działania.

Monitoring GPS Olsztyn

Oferujemy wysokiej jakości systemy zabezpieczeń GPS, zarówno do firmowej floty pojazdów przy zabezpieczaniu transportów, jak i do aut prywatnych, maszyn.

Proponowane przez nas systemy monitorujące GPS to nie tylko możliwość określenia dokładnej lokalizacji pojazdu w każdej chwili. Z ich pomocą możliwe jest również oszacowanie efektywności pracy (nadajniki działają także w czasie postojów), a także analiza dotychczas przebytej trasy i zachowań kierowcy na drodze.

Monitoring wizyjny Olsztyn

Jesteśmy prekursorem i liderem nadzoru wizyjnego w Polsce. Stosowane przez nas rozwiązania bazują m.in. na wykorzystaniu oprogramowania sztucznej inteligencji związanej z analityką. Daje to możliwość tworzenia nowoczesnych systemów nadzoru obiektów, ograniczając lub eliminując ochronę fizyczną i związane z tym koszty. Poniżej przedstawiamy Państwu nasze usługi związane z nadzorem wizyjnym:

$

Wideo Patrol – jego głównym założeniem jest przeprowadzenie kilkunastominutowej zdalnej kontroli obiektu za pomocą kamer. W zależności od ustaleń, operator wykonuje zdalny patrol od kilku do kilkunastu razy  w ciągu doby.

$

Wideo Weryfikacja –  usługa polega na obsłudze sygnałów/obrazów/nagrań przesyłanych z kamer do Centrum Nadzorczego. Po otrzymaniu sygnału alarmowego, operator analizuje przyczynę alarmu i wdraża właściwe procedury.

$

Wideo Nadzór – jest to monitoring całodobowy lub w ustalonych przedziałach czasowych w systemie online. Dzięki  takiemu rozwiązaniu możliwa jest bieżąca reakcja na zdarzenia.

$

System Ochrony Mobilnej (SOM) – może łączyć w sobie systemy CCTV, SSWiN, SKD, DSO i inne w jeden kompletny system bezpieczeństwa. Nadzór prowadzony jest całodobowo w trybie online. W razie wystąpienia zagrożenia, operator w trybie rzeczywistym reaguje na zdarzenia, dzięki DSO, może także wezwać do właściwego zachowania lub opuszczenia chronionego obszaru. Uzupełnieniem  miejsce kierowany jest patrol interwencyjny lub odpowiednie służby jak Policja, Pogotowie, Straż Pożarna itp.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

$

ponad 20-letnie doświadczenie w branży ochrony,

$

posiadamy dwa najnowocześniejsze centra nadzorcze,

$

nasze centra nadzorcze są redundantne,

$

działamy na terenie całego kraju,

$

nasze rozwiązania pozwalają na ograniczenie kosztów nawet o 60%.

Beta Security to połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych z dokładnie przygotowanymi przez specjalistów procedurami działania.

To wszystko czyni z nas partnera godnego zaufania.