Konfigurator usług

Mława

Beta Security ISO to agencja ochrony z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, będąca liderem innowacyjnych rozwiązań w branży.

Projektujemy i przeprowadzamy montaż skutecznych zabezpieczeń, między innymi systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz monitoringu pojazdów. Korzystamy tylko z najbardziej nowoczesnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasze usługi realizujemy na terenie całej Polski, a także na Słowacji, w Wielkiej Brytanii i Kanadzie.

Beta Security ISO – agencja ochrony w Mławie

W Beta Security ISO skupiamy się na zapewnianiu naszym klientom bezpieczeństwa i wysokiego poziomu ochrony przed różnorodnymi zagrożeniami. Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu ochrony osób i mienia w Mławie.

Monitoring Mława

Niezawodne systemy alarmowe Mława

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem systemów alarmowych w Mławie. Oferowane przez nas usługi realizowane są kompleksowo – przygotowujemy projekt systemu z uwzględnieniem potrzeb oraz wymagań technicznych obiektu, przeprowadzamy jego konfigurację, a następie monitorujemy sygnały i wykonujemy niezbędne naprawy i zabiegi konserwacyjne. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i zaawansowanych technologicznie urządzeń takich producentów, jak Genevo, Satel oraz DSC, które skutecznie zabezpieczają mienie i umożliwiają szybką reakcję w obliczu różnorodnych incydentów.

Monitoring wizyjny w Mławie

W Beta Security ISO zajmujemy się opracowaniem projektu oraz montażem i obsługą monitoringu w Mławie. Proponujemy najnowsze rozwiązania pozwalające sprawować nadzór wizyjny nad chronionymi obiektami. Nasi Klienci mają dostęp do wideo patrolu, wideo weryfikacji oraz nowoczesnego Systemu Ochrony Mobilnej SOMTM, które dają możliwość sprawowania skutecznej ochrony mienia oraz osób. Oferta usług z zakresu monitoringu w Mławie skierowana jest do:

$

klientów prywatnych,

$

właścicieli przedsiębiorstw,

$

korporacji.

Monitoring pojazdów GPS – Mława

Oferta Beta Security ISO obejmuje usługi z zakresu zabezpieczania przy pomocy systemu monitoringu GPS samochodów prywatnych i środków transportu stosowanych w ramach prowadzenia działalności gospodarczej. Nasza firma projektuje systemy GPS dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta, uwzględniając wymagania i zapotrzebowania użytkowanych pojazdów. Monitoring pojazdów może być wykorzystany do gromadzenia informacji o aktualnej lokalizacji samochodu, pokonywanej przez niego trasie, a także zachowaniu kierowcy na drodze. Zastosowanie systemu GPS we flocie aut służbowych pozwala na bardziej skuteczne zarządzanie bezpieczeństwem pojazdów.