Konfigurator usług

Lublin

Firma Beta Security ISO już od dwóch dekad zajmuje się świadczeniem usług związanych z Państwa bezpieczeństwem. Świadczymy usługi ochrony na zaawansowanym poziomie zarówno dla domów prywatnych, jak i dla firm, banków, szpitali, dużych i małych przedsiębiorstw i wielu innych placówek. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym odbiorcom pełną ochronę zarówno w dni robocze, jak i w święta, całodobowo przez cały rok.

Systemy alarmowe – Lublin

Nasz autorski System Ochrony Mobilnej oddaliśmy Państwu do użytkowania już w 2004 roku, a jego działanie polega na przesyłaniu wszelkich sygnałów z kamer wprost do Całodobowego Centrum Ochrony, gdzie są one analizowane i podejmowana jest decyzja o podjęciu działań prewencyjnych.

monitoring lublin
Jednym z największych plusów SOM są zaawansowane możliwości analityczne, umożliwiające m.in. odczytywanie tablic rejestracyjnych, zliczanie ludzi i pojazdów, a nawet identyfikację przedmiotów pozostawionych i zabranych, celem wykrycia braków lub podejrzanych pakunków. Bardzo pomocny jest tutaj również system analityki twarzy, czy też obejmowania szczególną ochroną wytyczonych przez klienta miejsc w wyznaczonych przez niego godzinach lub całodobowo.

Montaż systemów alarmowych w Lublinie

Monitoring systemów alarmowych polega na gromadzeniu i weryfikacji sygnałów nadesłanych przez czujniki dymu, czadu, antywłamaniowe, przeciwpożarowe i inne. Wszystkie zgłoszone sygnały są poddawane weryfikacji w Całodobowym Centrum Ochrony, a następnie, na podstawie tej weryfikacji, podejmujemy decyzję o wysłaniu patrolu prewencyjnego. Sprawny nadzór w formie systemów alarmowych pozwala na szybką reakcję i wyeliminowanie zagrożenia, zanim dojdzie do tragedii.

Monitoring systemów alarmowych w Lublinie jest dedykowany głównie do firm i instytucji pożytku publicznego, gdzie przepływ ludzi w ciągu dnia jest dużo większy, niż w prywatnych domach, przez co właśnie tam najbardziej potrzebna jest ochrona mienia. Lublin jest jednak miastem dużych możliwości, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić ochronę również klientom indywidualnym.

System alarmowy z monitoringiem Lublin

Jedną z wartych uwagi usług jest wideopatrol pełniony na życzenie klienta całodobowo lub jedynie w wyznaczonych godzinach. Jest to dobry wybór w przypadku obiektów o mniejszym stopniu skomplikowania, uruchamiany w przypadku pojawienia się sygnału o zagrożeniu. Wówczas w ramach wideopatrolu w pierwszej kolejności emitowane są ostrzeżenia głosowe, które według doświadczenia odnoszą wysoką skuteczność w odstraszaniu intruzów. Jeśli jednak ten krok okaże się nieskuteczny, na miejscu pojawia się patrol interwencyjny.

Monitoring GPS Lublin

Zastosowanie tego rozwiązania pomaga lepiej kontrolować kierowców podczas wykonywanej pracy, a także śledzić wykonywane przez nich trasy, dostarczając firmie niezbędnych informacji, dzięki którym będzie w stanie je zoptymalizować. Zastosowanie monitoringu gps umożliwia łatwą identyfikację pojazdu w razie kradzieży, a ponadto jego koszty są na tyle niskie, że zwracają się one firmie już po kilku przejazdach. W ramach usługi możliwy jest wgląd nawet w takie informacje jak ilość zużytego paliwa, dzięki czemu opracowanie kolejnych tras może odbyć się w bardziej ekonomiczny sposób. Na monitorowanie pojazdów zdecydować się mogą nie tylko koncerny, lecz też klienci indywidualni, chcąc zabezpieczyć swoje auto przed kradzieżą.