Konfigurator usług

Czeladź

Beta Security ISO to firma ochroniarska z blisko dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w branży, będąca liderem na rynku usług zdalnego nadzoru wizyjnego w Polsce. Posiadamy własny dział techniczny i dwa Centra Nadzorcze.

Dysponujemy flotą 98 pojazdów, która pozwala nam skutecznie chronić ponad 10 000 znajdujących się pod naszą opieką obiektów. W realizacji powierzonych zadań pomaga nam autorski system nadzoru wizyjnego SOM.

Beta Security ISO – agencja ochrony w Czeladzi

W agencji ochrony Beta Security ISO zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Umożliwiamy firmom i mieszkańcom Czeladzi dostęp do najnowszych technologii w zakresie nadzoru wizyjnego i systemów alarmowych, oferując ponadto pomoc w wyborze oraz szkolenia z ich obsługi.

monitoring czeladź

Monitoring Czeladź

Nasza firma jest liderem nadzoru wizyjnego w Polsce. Wykorzystujemy związane z analityką oprogramowania sztucznej inteligencji, które umożliwiają nam tworzenie nowoczesnych systemów nadzoru obiektów. Pozwala to w dużym stopniu ograniczyć lub nawet całkowicie wyeliminować ochronę fizyczną, co znacząco obniża koszty związane z ochroną obiektu. Do realizowanych przez Beta Security ISO w Czeladzi usług związanych z monitoringiem zaliczają się:

$

wideo patrol polegający na przeprowadzaniu kilkunastominutowej zdalnej kontroli obiektu za pomocą kamer, wykonywanej przez operatora systemu od kilku do kilkunastu razy w ciągu doby,

$

wideo weryfikacja będąca usługą polegającą na obsłudze i analizie sygnałów przesyłanych z kamer monitoringu do Centrum Nadzorczego naszej firmy oraz wdrażaniu właściwych procedur przez operatora systemu,

$

wideo nadzór stanowiący monitoring w systemie online, wykonywany całodobowo lub w ustalonych przedziałach czasowych i dający możliwość bieżącej reakcji na zdarzenia,

$

System Ochrony Mobilnej (SOM), który może łączyć w sobie różnorodne systemy (np. CCTV, SSWiN, SKD, DSO) w jeden kompletny system bezpieczeństwa, umożliwiający prowadzenie całodobowego nadzoru w trybie online i reagowanie na zdarzenia w czasie rzeczywistym poprzez skierowanie na miejsce patrolu interwencyjnego lub odpowiednich służb, a także wezwanie do właściwego zachowania lub opuszczenia chronionego obszaru.

Systemy alarmowe w Czeladzi

W Beta Security ISO przygotowujemy profesjonalne projekty systemów alarmowych odpowiadające indywidualnym potrzebom naszych Klientów i spełniające wymagania techniczne danego obiektu. Korzystamy z urządzeń i systemów wiodących producentów, takich jak DSC, Satel oraz Genevo, gwarantujących wieloletnią niezawodność oraz najwyższy poziom skuteczności zarówno w ochronie mienia, jak i osób fizycznych. Instalowane przez nas na terenie Czeladzi systemy alarmowe pozwalają na sprawne wykrycie zagrożenia na obszarze objętym ochroną.