Konfigurator usług

Żuromin

Firma ochroniarska Beta Security ISO w Żurominie specjalizuje się w ochronie mienia i osób już od ponad dwudziestu lat. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii, pracują dla nas tylko wykwalifikowani specjaliści i wciąż dążymy do ulepszania naszych usług, dzięki czemu jesteśmy liderem usług bezpieczeństwa na polskim rynku.

Współpracujemy zarówno z małymi jak i dużymi firmami, instytucjami publicznymi oraz klientami indywidualnymi.

Monitoring – Żuromin

Monitoring to jedna z najpopularniejszych usług w sektorze ochrony mienia i osób. Nasza firma ochrony w Żurominie specjalizuje się zarówno w monitoringu wizyjnym jak i monitoringu systemów alarmowych. Monitoring wizyjny ISO SOM opiera się na zdalnym nadzorze nad obiektami. Może odbywać się zarówno całodobowo jak i w określonych godzinach. Jest to otwarty system bezpieczeństwa łączący w sobie systemy takie jak:

ochrona i monitoring żuromin
$

CCTV – pozwalający na bieżący nadzór;

$

Kontrola dostępu KD – przeznaczona do kontroli pomieszczeń, przejść i ruchu w obiekcie;

$

SSWiN – czyli System Sygnalizacji Włamania i Napadu;

$

DSO – czyli Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze;

$

Patrole interwencyjne i patrole mobilne.

Systemy alarmowe w Żurominie

Klientom, którzy chcą mieć gwarancję bezpieczeństwa swojego oraz mienia podczas naszej nieobecności, zalecamy instalację systemów alarmowych. Prawidłowo zainstalowane i skonfigurowane zapewniają sprawne działanie bez usterek, dzięki czemu nawet na chwilę nie spada poziom bezpieczeństwa. Nasi wykwalifikowani specjaliści odpowiednio zamontują alarm, co jest niezwykle istotne dla jego prawidłowego działania. Osoby, które nie posiadają odpowiednich kwalifikacji nie powinny samodzielnie montować systemów alarmowych, ponieważ w sytuacji zagrożenia mogą one nie zadziałać prawidłowo!

Korzystamy wyłącznie z urządzeń oferowanych przez sprawdzonych dostawców. Sprzęt, który montujemy zapewnia ochronę na najwyższym poziomie. Stosujemy inteligentne systemy alarmowe, które oparte są na nowoczesnych technologiach, dzięki czemu ich skuteczność jest dużo większa od starszych rozwiązań. Systemy alarmowe w Żurominie i innych miastach dopasujemy do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Oferujemy zarówno rozwiązania przewodowe, bezprzewodowe jak i hybrydowe. Mamy na celu jak najskuteczniejszą ochronę ludzi jak i mienia, dlatego zawsze wykonujemy projekt dostosowany i spełniający wymogi.