Konfigurator usług

Zielona Góra

Zielona Góra

Firma Beta Security ISO od 20 lat specjalizuje się w ochronie mienia i osób, a także w zapewnieniu szeroko pojętego bezpieczeństwa. Jako liderzy w branży gwarantujemy kompleksowe usługi w zakresie ochrony fizycznej, a przede wszystkim technicznej w dużych i średnich korporacjach, jak i u osób prywatnych. Naszym klientom proponujemy wysokie standard obsługi.

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku systemów bezpieczeństwa i monitoringu umożliwiło nam stworzenie szerokiego zakresu usług, obejmującego m.in.:

$

monitorowanie systemów alarmowych,

$

instalację alarmów oraz kamer,

$

monitorowanie pojazdów pracowniczych,

$

wideo weryfikację oraz wideo patrol,

$

montaż systemów kontroli dostępu,

$

fizyczna ochronę obiektów i imprez.

monitoring zielona góra

Systemy alarmowe Zielona Góra

Systemy alarmowe to jeden z najskuteczniejszych sposobów kontroli nad wszelkiego rodzaju nieruchomościami – w tym domów prywatnych, firm oraz obiektów użyteczności publicznej. Profesjonalny nadzór alarmowy nie ogranicza się jedynie do informowania właścicieli budynków przed włamaniem, ale także przed zalaniem czy pożarem oraz innych incydentów bezpośrednio zagrażających życiu i bezpieczeństwu osób przebywających w monitorowanym obiekcie.

Naszym klientom z Zielonej Góry oferujemy w Berta Security ISO kompleksową pomoc w projektowaniu, konfiguracji oraz montażu profesjonalnych systemów alarmowych. Każdy projekt tworzymy indywidualnie, dostosowując go do wymogów bezpieczeństwa wybranego obiektu, wykorzystując do tego jedynie urządzenia, które najlepiej będą spełniać swoją funkcję. W Beta Security ISO zajmujemy się montażem alarmów jedynie od takich producentów jak Satel, Genevo czy DSC. W ramach współpracy zajmujemy się również konserwacją systemu alarmowego.

Monitoring wizyjny Zielona Góra dla klientów indywidualnych i firm

W ramach naszych usług dla klientów prywatnych oraz właścicieli przedsiębiorstw i korporacji proponujemy kompleksową pomoc w instalacji monitoringu wizyjnego, który zapewni maksymalną ochronę mienia i osób.

Proponujemy najnowsze i najbezpieczniejsze rozwiązania, które pozwolą na stały, całodobowy nadzór w formie usługi:

$

wideo patrol,

$

wideo weryfikacja,

$

System Ochrony Mobilnej SOMTM.

Montaż kamer monitoringu Zielona Góra

Wieloletnie doświadczenie Beta Security umożliwiło nam zaprojektowanie skutecznego systemu ochrony, przy uwzględnieniu wszystkich istotnych czynników, mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo. Dlatego też proponujemy pomoc w montażu kamer CCTV w domach jednorodzinnych, miejscach pracy oraz obiektach użyteczności publicznej.

W ramach naszych usług dobieramy najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązania, które sprawdzą się w konkretnym budynku. Dodatkowo montując systemy monitoringu w Zielonej Górze, dostosowujemy wszystkie aspekty do parametrów technicznych obiektu i jego funkcjonalności. Oprócz tego zajmujemy się przeprowadzaniem kontroli jakości działania kamer CCTV. Wykorzystujemy jedynie urządzenia od sprawdzonych producentów, takich jak Internec, Innotronik, Camwon, Cantonk, Dahua, Hikivision.

Wideo nadzór w oparciu o SOM

Stała kontrola i nadzór nad obiektami to ważny element zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa. Usługi montażu kamer monitoringu w formie Systemu Ochrony Mobilnej, zapewniają znacząco wyższy poziom bezpieczeństwa niż tradycyjna forma ochrony. Usługami pokrewnymi są wideo patrol oraz wideo weryfikacja.

$

Wideo patrol polega na kontroli obrazu z kamer w wybranym obiekcie kilka do kilkunastu razy na dobę.

$

Wideo weryfikacja oparta jest na stałym monitoringu sygnałów z systemów alarmowych i kamer, pozwala to na szybką reakcję na zagrożenia.

Monitoring GPS Zielona Góra

W Beta Security ISO oferujemy sprawny i dokładny monitoring pojazdów, maszyn oraz przesyłek. Jesteśmy w stanie zabezpieczyć zarówno pojedyncze samochody, jak i całą flotę pojazdów poprzez weryfikację i dokładną lokalizację środków transportu w trasie. W ramach monitoringu GPS mamy także możliwość ustalenia przebytej trasy kierowców, ilości postojów i sposobów poruszania się na drodze.

Systemy GPS montowane w pojazdach to doskonały sposób na zwiększenie bezpieczeństwa pracowników na drodze, jak i lepszej efektywności pracy.

Agencja ochrony Zielona Góra: zabezpieczanie obiektów i imprez masowych

Bezpieczeństwo w trakcie trwania wydarzeń masowych w przestrzeni otwartej jest niezwykle ważna. Dlatego Beta Security specjalizuje się w ochronie osób uczestniczących w imprezie, jak i w zabezpieczaniu obiektów oraz indywidualnych klientów. Nasi specjaliści do ochrony mienia oraz osób posiadają niezbędne przeszkolenie, dzięki czemu są w stanie zapewnić profesjonalną pomoc i zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa.