Konfigurator usług

Zabrze

Beta Security ISO – firma ochroniarska w Zabrzu

Firma Beta Security ISO to niekwestionowany lider na rynku firm ochroniarskich w Polsce. Świadczymy usługi z zakresu:

$

fizycznej ochrony mienia,

$

zabezpieczania imprez masowych,

$

doboru i montażu systemów monitorujących i alarmowych.

Towarzyszymy naszym klientom nawet w najtrudniejszych sytuacjach, dzięki czemu nie muszą oni martwić się już o bezpieczeństwo swojego mienia i najbliższych osób.

systemy alarmowe zabrze

Instalacje alarmowe – Zabrze

W ramach naszych usług oferujemy państwu aż 4 skuteczne rozwiązania z zakresu ochrony mienia:

$

pierwszą z nich jest wideo nadzór, dzięki któremu operator ma możliwość obserwować obiekt całodobowo w formie zdalnej, by w razie potrzeby zareagować zgodnie z opracowanymi procedurami.

$

kolejną opcją jest wideo patrol, polegający na przeprowadzeniu kilka razy w ciągu doby trwającego kilka lub kilkanaście minut patrolu.

$

wideo weryfikacja jest rozwiązaniem polegającym na bieżącej analizie sygnałów odbieranych przez monitoring i systemy alarmowe.

$

System Ochrony Mobilnej to z kolei usługa, dzięki której możliwe jest reagowanie na zagrożenia w czasie rzeczywistym, włącznie z wysłaniem patrolu na miejsce zdarzenia.

Monitoring GPS – bezpieczeństwo dla Twoich pojazdów

Usługa monitorowania pojazdów oferowana jest zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom szukającym sposobu na zabezpieczenie swojej floty aut. Nasze systemy pomagają zbierać informacje na temat przebytej trasy, postojów, a także zachowań drogowych i dokładnej lokalizacji pojazdu w każdej chwili. Odczuwalnie zwiększa to poziom bezpieczeństwa kierowców podczas wykonywania trasy, a także umożliwia wiarygodne rozliczenie ich czasu pracy.

Montaż monitoringu na terenie Zabrza

W naszej firmie zajmujemy się nie tylko ochroną mienia i zabezpieczeniem technicznym. Odpowiadamy za obsługę klienta od początku do samego końca, co oznacza, że sami zajmujemy się instalowaniem na miejscu wszelkich kamer, czujników, i innych elementów instalacji alarmowej.