Konfigurator usług

Wrocław

Wrocław

Beta Security ISO we Wrocławiu specjalizuje się w projektowaniu systemów zabezpieczeń i montażu systemów alarmowych wraz z monitoringiem cctv. Przygotowujemy ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klientów prywatnych oraz biznesowych. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam wypracowanie skutecznych metod ochrony mienia przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Jednocześnie współpracując jedynie ze sprawdzonymi producentami urządzeń do monitoringu wizyjnego, zapewniamy niezawodny i bezawaryjny sprzęt w konkurencyjnej cenie.

Nasze usługi obejmują:

$

wykonanie projektu instalacji alarmowej oraz jej montaż,

$

stałą obsługę i monitoring wizyjny na terenie Wrocławia,

$

cykliczną konserwację i kontrolę systemów zabezpieczeń,

$

monitoring GPS pojazdów,

$

montaż kamer i nadzór cctv.

monitoring wizyjny wrocław

Systemy alarmowe Wrocław

W Beta Security ISO stawiamy na profesjonalne przygotowanie projektu systemu alarmowego, który nie tylko będzie odpowiadał potrzebom klientów, ale przede wszystkim spełniał wszelkie wymagania techniczne obiektu. Zapewniamy szeroki zakres usług zarówno osobom indywidualnym, jak i klientom biznesowym na potrzeby firm. Oferowane przez nas systemy zabezpieczeń instalowane na terenie Wrocławia i okolic umożliwiają sprawne wykrycie zagrożenia na terenie chronionego obiektu. 

Wykonując projekt korzystamy jedynie z urządzeń i systemów takich producentów jak DSC, Satel oraz Genevo, które gwarantują najwyższy poziom skuteczności w ochronie mienia i osób fizycznych, przy jednoczesnej wieloletniej niezawodności.

Montaż systemów alarmowych i cctv we Wrocławiu

Beta Security ISO zapewnia na terenie Wrocławia możliwość montażu systemów alarmowych oraz monitoringu wizyjnego w oparciu o indywidualne potrzeby klienta, oraz wymogów technicznych wskazanego obiektu. Nasze instalacje alarmowe są montowane zgodnie z wcześniej opracowanym projektem, odpowiadającym szczególnej specyfikacji wszelkiego typu obiektów, uwzględniając przy tym różnego rodzaju zagrożenia.

Jako przedsiębiorstwo z ponad 20-letnim doświadczeniem nie działamy szablonowo, a wręcz odwrotnie – skupiamy się na zagwarantowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Dlatego też analizujemy wszystkie wymagania techniczne obiektu, w którym montujemy system alarmowy, gdzie uwzględniamy zagrożenia i możliwość wystąpienia ryzyka.

Montaż monitoringu Wrocław

Do usług w zakresie monitoringu wizyjnego od Beta Security ISO zaliczamy:

$

wideo patrol przeprowadzany zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z klientem. Patrol prowadzony jest cyklicznie co kilka godzin za pomocą kamer cctv, co umożliwia szybką reakcję w sytuacjach losowych i niebezpiecznych,

$

wideo weryfikację polegającą na stałym monitorowaniu sygnałów pochodzących z systemów alarmowych oraz monitoringu, a następnie przeprowadzanie szczegółowej weryfikacji wszystkich nieprawidłowości i powstałych luk,

$

Systemu Ochrony Mobilnej (SOM), to najbardziej zaawansowany system nadzoru w Polsce i Europie. SOM jako jedyny system bezpieczeństwa zapewnia prewencję oraz ochronę online.

Do montażu monitoringu wizyjnego we Wrocławiu wykorzystujemy urządzenia i oprogramowanie jedynie pewnych i sprawdzonych producentów.

Profesjonalny monitoring pojazdów GPS Wrocław

Coraz więcej osób prywatnych oraz przedsiębiorców stawia na zabezpieczenie swoich pojazdów przed kradzieżą czy nadużyciami wśród pracowników. W Beta Security ISO specjalizujemy się również w montażu GPS w samochodzie Wrocław oraz innych pojazdach i urządzeniach wykorzystywanych do pracy.

Oferujemy możliwość zabezpieczenia prywatnych środków transportu, jak i flot pojazdów służbowych. Stała kontrola, zwłaszcza w przypadku samochodów przeznaczonych dla zatrudnionych pracowników, nie tylko zapewnia większe bezpieczeństwo osób oraz samych pojazdów, ale pozytywnie wpływa na zwiększenie efektywności pracy. Nasz monitoring GPS umożliwia także zbieranie informacji o dokładnej lokalizacji pojazdu, ostatnio przebytej trasy, a także zachowaniu kierowców na drodze.

Zajmujemy się montażem i konfiguracją nadajników GPS kompatybilnych z innymi systemami zabezpieczeń oraz dostosowujemy zakres ich działania do specyfikacji jazdy i rodzaju pojazdu.

Skuteczna ochrona osób i mienia Wrocław

Jako agencja ochrony we Wrocławiu, specjalizujemy się w zapewnieniu bezpieczeństwa dla osób fizycznych oraz mienia – w szczególności nieruchomości, obiektów użyteczności publicznej, środków transportu oraz innych. Regularnie przeprowadzamy szkolenia naszej kadry pracowniczej, zwiększając ich kwalifikacje.