Konfigurator usług

Tychy

Beta Security ISO znajduje się w ścisłej czołówce najlepszych agencji ochrony mienia w Polsce. Świadczymy usługi ochrony mienia, nadzorowania systemów alarmowych, instalacji kamer, monitoringu GPS, a także usług z zakresu opieki nad osobami starszymi. Nawiązujemy współpracę zarówno z dużymi korporacjami i małymi przedsiębiorstwami, jak i z osobami prywatnymi.

Agencja ochrony działająca na terenie Tych

Nasze usługi fizycznej i zdalnej ochrony mienia oferujemy teraz także w Tychach. Aby jak najlepiej wywiązywać się z powierzonych nam zadań, regularnie dbamy o podnoszenie kompetencji naszych pracowników. Niezbędne umiejętności i doświadczenie nasz personel zdobywa w Ogólnopolskim Ośrodku Szkoleniowym „Komandos”.

Podczas współpracy z naszymi Klientami z Tych jesteśmy z nimi od momentu doboru najlepszego rozwiązania, które następnie dopasowujemy indywidualnie do potrzeb technicznych budynku, aż po moment stałego nadzoru i konserwacji zainstalowanych urządzeń.

monitoring wizyjny tychy

Systemy alarmowe Tychy

W ramach dostępnych w naszej firmie systemów monitorujących oferujemy aż 4 rozwiązania, dopasowane do Państwa potrzeb. Wyróżniamy:

$

Wideo Patrol – usługa polegająca na przeprowadzeniu zdalnych patroli, trwających od kilku do kilkunastu minut, kilka razy w ciągu doby.

$

Wideo weryfikację – mowa tutaj o nadzorowaniu sygnałów z kamer lub z systemu alarmowego. Na podstawie analizy, w razie pojawienia się zagrożenia, operator podejmuje odpowiednie działania odstraszające lub informuje stosowne służby.

$

Wideo nadzór – jest to usługa polegająca na całodobowym lub ograniczonym czasowo nadzorze w trybie zdalnym.

$

System Ochrony Mobilnej (SOM) – W ramach tego systemu operator może reagować na zdarzenia w trybie rzeczywistym, przekazując informacje do odpowiednich służb.

Profesjonalny monitoring – Tychy

Oferowane przez nas systemy monitoringu dzielą się na dwa główne rodzaje:

$

monitoring wizyjny,

$

monitoring systemów alarmowych,

W ich ramach operator ma możliwość reakcji na sabotaż, próby napadu, pożar, próby rozbrojenia systemu, czy też zalanie. System wyposażony jest również w czujniki gazu, ruchu, a także w czujniki przeciwpożarowe.