Konfigurator usług

Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie

Niezastąpiona ochrona – Beta Security ISO Siemianowice Śląskie

Specjalizująca się w ochronie osób oraz mienia firma Beta Security ISO oferuje szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych oraz firm w Siemianowicach Śląskich. Nasze działania skupiają się na budowaniu poczucia bezpieczeństwa i zapewnianiu Państwu wysokiego poziomu ochrony przed różnorodnymi zagrożeniami. Stawiamy na projektowanie i montaż skutecznych zabezpieczeń, w tym systemów alarmowych i kontroli dostępu, instalacji ppoż, kamer, monitoringu CCTV, monitoringu pojazdów oraz wielu innych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Monitoring Siemianowice Śląskie

Systemy alarmowe Siemianowice Śląskie. Zakres usługi

Montaż systemów alarmowych w obrębie budynków firmowych lub obiektów prywatnych jest niezwykle istotny dla zapewnienia Państwu właściwego zabezpieczenia przed różnego rodzaju zdarzeniami losowymi. Ich prawidłowe działanie jest jednak zależne przede wszystkim od prawidłowej konfiguracji alarmów oraz indywidualnego dopasowania projektu systemu alarmowego do wymogów bezpieczeństwa obowiązujących dla budynku. Firma Beta Security ISO działająca w Siemianowicach Śląskich zapewni pełną obsługę w zakresie przygotowania projektu, optymalizacji, instalacji i montażu systemów alarmowych niezbędnych do zapewnienia Państwu niezawodnego systemu bezpieczeństwa.

Ważnym aspektem naszego działania oraz kluczowym elementem usług w zakresie systemów alarmowych jest oferta konserwacji. Przeprowadzamy wszelkie niezbędne sprawdzenia i przeglądy systemów w celu upewnienia się, że urządzenia działają prawidłowo. Korzystając wyłącznie z produktów zaufanych producentów takich jak Genevo, DSC oraz Satel, przy każdym projekcie systemu alarmowego stawiamy na jakość i najwyższą skuteczność ochrony.

Nasze systemy zabezpieczą Państwa przed napadami, incydentami, wydarzeniami losowymi – zalaniem czy pożarem. Dodatkowo oferujemy możliwość przygotowania systemów ostrzegania SOS niezbędnych w razie pojawienia się zagrożenia i potrzeby wywołania interwencji.

Monitorowanie pojazdów. Systemy GPS w Siemianowicach Śląskich

Ochrona mienia oferowana przez Beta Security ISO obejmuje również usługi z zakresu zabezpieczania pojazdów i instalacji systemów monitoringu GPS w samochodach prywatnych i środkach transportu stosowanych w zakresie biznesowym. Nasze systemy GPS mogą być wykorzystywane do gromadzenia informacji o aktualnej lokalizacji i pokonywanej przez pojazdy trasie oraz przekazywać dane na temat zachowania kierowców na drodze. Zastosowanie systemu GPS we flocie aut służbowych ułatwia bieżący monitoring pracy kierowców i lepsze zarządzanie bezpieczeństwem pojazdów.

W ramach przygotowanej oferty wykonujemy dla Państwa pełną analizę potrzeb pojazdów oraz projekt instalacji monitoringu GPS w oparciu o wymagania i zapotrzebowanie dostępnych pojazdów. Realizujemy instalację nadajników w pojazdach oraz systemu ich monitorowania w siedzibie firmy. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji projektu oraz po zakończeniu usługi, w ramach wsparcia i konserwacji urządzeń.

Zalety nadzoru wizyjnego i montażu kamer w Siemianowicach Śląskich

Firma Beta Security ISO posiada ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie usług związanych z przygotowywaniem projektów systemów nadzoru wizyjnego, instalacją kamer i systemów alarmowych oraz pełnym nadzorem obiektów. Realizujemy montaż systemów CCTV korzystając z urządzeń Ganz, Hikivision, Internec i Dahua oraz urządzeń projektowanych na zamówienie dla firmy Beta Security ISO w ramach podjętej przez nas współpracy z fabrykami oraz laboratorium na dalekim wschodzie. Dajemy gwarancję sprawności systemów monitoringu i nadzoru wizyjnego w każdym zastosowaniu.

Monitoring Siemianowice Śląskie

Standardowa usługa monitoringu osób oraz mienia obejmuje w Beta Security dwa rodzaje nadzoru: monitoring systemów alarmowych oraz monitoring wizyjny. W przypadku pierwszego zajmujemy się przede wszystkim montażem i dalszym monitoringiem sygnałów przesyłanych z systemów przeciwpożarowych, antywłamaniowych, napadowych i gazowych oraz innych, podejmując interwencję w razie pojawienia się zagrożenia.

Dla systemów monitoringu oferujemy:

$

Wideo Patrol – usługę nadzorowania budynku przez operatora w trybie czasowym, kilka razy w ciągu doby. Operator wideo patrolu sprawdza z pomocą kamer poziom bezpieczeństwa obiektu, zlecając reakcję w razie wystąpienia zagrożenia.

$

Wideo Weryfikacjęusługę weryfikowania sygnałów z czujników kamer oraz systemów alarmowych.

$

Wideo Nadzór – usługę ciągłego nadzoru i monitorowania sygnałów z kamer oraz systemów alarmowych, realizowaną całodobowo z poziomu zdalnej centrali monitorowania.

$

Wideo Nadzór SOMusługę łączącą wszystkie powyższe, opartą o Systemy Ochrony Mobilnej, wykorzystującą możliwości systemów SSWiN, SKD, DSO (SPG) i zapewniającą najwyższy poziom ochrony dzięki stałej obserwacji sygnałów po stronie operatora.

Każdy projekt monitoringu w budynkach może być dopasowany na podstawie jednej lub kilku z wymienionych usług, w zależności od potrzeb Państwa i wymogów zabezpieczanego budynku. Wykonujemy wyłącznie indywidualne projekty, nie bazując na gotowych rozwiązaniach.

Potrzebujesz ochrony?

Zadzwoń i dowiedz się co możemy Ci zaoferować!