Konfigurator usług

Rzeszów

Nasza firma już od ponad 20 lat zajmuje się ochroną mienia osób prywatnych i przedsiębiorstw, a wszystko to jedynie we wsparciu zaufanej, sprawdzonej technologii, dzięki której nie tylko mogą Państwo spać spokojnie, lecz też znacznie zmniejszyć koszty w porównaniu z tradycyjnymi formami ochrony obiektu.

Ochrona mienia – Rzeszów

Jednym ze sposobów na zabezpieczenie mienia jest zastosowanie Systemu Ochrony Mobilnej, którego zadaniem jest działanie prewencyjne. Na SOM składają się takie elementy jak system nagłośnienia, służący do przesyłania komunikatów ostrzegawczych dla intruzów, nadzór kamer (całodobowo lub w określonych godzinach), a także zespoły patrolu prewencyjnego. Usługa Systemu Ochrony Mobilnej może być w dowolny sposób modyfikowana w zależności od potrzeb naszych odbiorców.

systemy alarmowe rzeszów

Za pomocą systemu możliwa jest zaawansowana analityka twarzy, odczyt tablic rejestracyjnych, a także wyznaczanie obszarów objętych szczególnych ochroną, oraz szybka identyfikacja przedmiotów zabranych i pozostawionych, umożliwiając szybką identyfikację zagubionego lub skradzionego mienia, czy też pozostawienia podejrzanych pakunków.

Montaż monitoringu w Rzeszowie

Instalujemy w Rzeszowie i w całej Polsce systemy alarmowe, działają one jednak jedynie w chwili zdarzenia. Dlatego też zachęcamy do zamontowania instalacji CCTV w celu weryfikacji wszystkich przesyłanych sygnałów. Odpowiednie urządzenia są dobierane w zależności od budżetu i Państwa potrzeb. Monitoring systemów alarmowych, jaki mamy w naszej ofercie, pozwala na szybką identyfikację i usunięcie takich zagrożeń, jak zalanie, pożar, włamanie, napad lub zniszczenie mienia.

Sygnały emitowane przez czujniki są przesyłane do Całodobowego Centrum Ochrony, gdzie nasi pracownicy poddają je weryfikacji i na tej podstawie określają, czy jest konieczne wysłanie na miejscu patrolu interwencyjnego lub zawiadomienie policji, czy też straży pożarnej.

Ochrona obiektów Rzeszów

W ramach ochrony mienia naszych klientów oferujemy również usługę wideopatrolu. Polega on na kontrolowaniu otoczenia z wykorzystaniem kamer wideo w systemie całodobowym lub jedynie w wyznaczonych przez klienta godzinach. Okresy pomiędzy godzinami poszczególnych patroli również podlegają weryfikacji pod kątem zaistnienia potencjalnych zagrożeń.

W przypadku wystąpienia niebezpieczeństwa, operatorzy łączą się z archiwum CCTV w celu jego weryfikacji, a następnie kontaktują się z klientem i informują odpowiednie służby, jeśli zachodzi taka konieczność. W podobny sposób działa wideoweryfikacja, uruchamiana w momencie włączenia alarmu. W tym systemie operator kamery otrzymuje dostęp do zdjęcia lub krótkiego nagrania z zaistniałej sytuacji. Wideoweryfikacja jest systemem umożliwiającym dużą oszczędność dla naszych klientów.

Monitoring GPS Rzeszów

Jest to usługa skierowana przede wszystkim do firm transportowych, jednak z powodzeniem mogą skorzystać z niej również klienci prywatni i firmy innych branż, pragnąc zabezpieczyć swoją flotę pojazdów. Dzięki zastosowaniu monitoringu GPS możliwe jest lepsze kontrolowanie rzeczywistego czasu pracy kierowców, a także dokładne śledzenie trasy w celu jej optymalizacji i zabezpieczenia przed kradzieżą. W ramach ochrony staramy się dopasować projekt usługi do potrzeb firmy w sposób indywidualny, aby zapewnić naszym odbiorcom jak największe poczucie bezpieczeństwa.