Konfigurator usług

Piekary Śląskie

Piekary Śląskie

Zapewniamy bezpieczeństwo na najwyższym poziomie – Beta Security ISO Piekary Śląskie

Beta Security ISO wykonuje systemy monitoringu i zabezpieczeń na terenie Piekar Śląskich, przygotowują ofertę dla klientów prywatnych oraz biznesowych w zakresie ochrony osób oraz mienia. Ponad 20 letnie doświadczenie w branży, współpraca z najlepszymi producentami urządzeń monitorujących i alarmowych oraz skupienie się na indywidualnym dopasowaniu projektów systemów monitoringu do Państwa potrzeb i oczekiwań pozwalają nam zagwarantować najwyższą skuteczność każdego stworzonego systemu monitorowania obiektów. Nasze usługi obejmują projektowanie, montaż, obsługę oraz konserwację systemów alarmowych i kontroli dostępu, systemów przeciwpożarowych, przeciwpowodziowych i antywłamaniowych, monitoring GPS pojazdów oraz montaż kamer i zdalny nadzór CCTV.

Kamery i monitoring Piekary Śląskie

Beta Security systemy alarmowe Piekary Śląskie

Do prawidłowego działania systemu alarmowego w budynkach prywatnych i firmowych konieczne jest przygotowanie indywidualnego projektu zabezpieczeń i czujników opartego o specyfikację budynku, indywidualne wymagania techniczne obiektu, obowiązujące zasady bezpieczeństwa i właściwą analizę zagrożeń i ryzyka w poszczególnych częściach budynku. Firma Beta Security ISO realizuje wszystkie założenia związane z prawidłowym zabezpieczaniem obiektów już na etapie przygotowania projektu – działamy w oparciu o indywidualne rozwiązania, nie uciekając się do uniwersalnych systemów i projektów mogących powodować wiele luk w zabezpieczeniach.

Podstawą zapewnienia skutecznego systemu alarmowego jest jego prawidłowe skonfigurowanie i wykorzystanie sprawdzonych urządzeń. Nasza firma opiera się na urządzeniach Genevo, DSC oraz Satel. Wykonujemy montaż systemów alarmowych w celach zabezpieczania monitoringu przed incydentami, napadami, pożarami, zalaniem i zdarzeniami losowymi. Dla podwyższenia poziomu zabezpieczeń realizujemy systemy SOS do natychmiastowego informowania o zagrożeniu zanim problem zostanie dostrzeżony przez systemy alarmowe.

W ramach usługi systemów alarmowych oferujemy także specjalistyczne wsparcie w zakresie konserwacji urządzeń alarmowych, dla zachowania ich wieloletniej pracy i pełnej sprawności w sytuacjach zagrożenia.

Monitoring systemów alarmowych Piekary Śląskie

Oprócz instalacji i montażu systemów alarmowych oferujemy wsparcie w zakresie monitoringu sygnałów z systemów alarmowych. Poprzez zapewnienie połączenia systemu z centralą ochrony Beta Security ISO zapewniamy monitoring sygnałów zabezpieczania i rozbrajania systemu, sabotażu, napadów, kontroli zasilania, czujników ruchu, czujników dymu i gazu oraz wielu innych. Podejmujemy interwencję w razie wystąpienia zagrożenia i informujemy odpowiednie służby o zaistniałych zdarzeniach.

Nadzór wizyjny w Piekarach Śląskich

Na potrzeby skutecznego monitoringu i nadzoru wizyjnego budynków, firma Beta Security ISO korzysta wyłącznie z zaufanych i sprawdzonych urządzeń dla systemów CCTV. Działając od ponad 20 lat na rynku usług monitoringu i systemów alarmowych wiemy, że warto stawiać na producentów takich jak Ganz, Hikivision, Internec, Dahua oraz, w przypadku konieczności zastosowania bardziej spersonalizowanych rozwiązań, z możliwości realizacji projektów urządzeń dedykowanych wykonywanych we współpracujących z nami fabrykach i laboratorium na dalekim wschodzie.

Systemy monitoringu wizyjnego obejmują:

$

Wideo Patrol – nadzorowanie sygnałów z kamer w systemie: kilka razy dziennie, po kilka minut niezbędnych do sprawdzenia całego obiektu. Operator monitoringu podejmuje interwencję w przypadku wykrycia nieprawidłowości.

$

Wideo Weryfikację – kontrolę sygnałów alarmowych wysyłanych przez system alarmowania, czujniki kamer lub dostrzeżonych bezpośrednio na obrazie z kamer systemu CCTV. Sygnały są weryfikowane i, w razie potrzeby, operator podejmuje decyzję o interwencji.

$

Wideo Nadzór – usługa zbliżona do wideo patrolu, jednak tym razem obejmująca całodobową ochronę obiektu przez nadzór kamer online.

$

Wideo Nadzór SOMsystem całodobowego monitoringu opartego o Systemy Ochrony Mobilnej i systemy SSWiN, SKD, DSO (SPG). Ciągły monitoring sygnałów i obrazu z kamer daje najwyższy poziom zabezpieczenia budynku i mienia w zakresie ochrony całodobowej.

Montaż i monitoring GPS w pojazdach – usługa monitoringu GPS Piekary Śląskie

Ochrona obiektów i mienia powinna obejmować także zabezpieczanie pracy pojazdów służbowych i prywatnych. Na potrzeby klientów indywidualnych oraz firm stworzyliśmy usługę montażu i monitoringu systemów GPS obejmującą instalację nadajników oraz montaż systemów nadzorowania sygnałów z pojazdów. Jesteśmy w stanie zbierać informacje o aktualnej lokalizacji i pokonanej trasie floty pojazdów, czasie pracy kierowców, ich zachowaniu na drodze oraz naruszeniu zabezpieczeń samochodów. Cała instalacja zostanie dopasowana indywidualnie do Państwa potrzeb, w oparciu o dokładną analizę wymagań floty pojazdów oraz przygotowanie kompleksowego projektu systemu i optymalizację jego działania.

Potrzebujesz ochrony?

Zadzwoń i dowiedz się co możemy Ci zaoferować!