Konfigurator usług

Olkusz

Olkusz

Beta Security ISO jest firmą świadczącą usługi w zakresie ochrony osób i mienia.

Zatrudnieni przez nas specjaliści posiadają wysokie kwalifikacje oraz długoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu są w stanie właściwie zadbać o bezpieczeństwo naszych Klientów. Wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które pozwalają nam skutecznie chronić osoby i ich dobytek przez całą dobę, 365 dni w roku.

Beta Security ISO – agencja ochrony w Olkuszu

W Beta Security ISO wiemy, jak istotne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego dokładamy wszystkich starań, by zapewnić je naszym Klientom. Oferujemy usługi z zakresu:

$

monitoringu wizyjnego,

$

monitorowania pojazdów,

$

instalacji alarmowych,

$

ochrony fizycznej,

monitoring olkusz

Profesjonalny monitoring wizyjny Olkusz

W ramach wykonywanych przez naszą firmę usług udzielamy pomocy w instalacji monitoringu wizyjnego w Olkuszu zapewniającego maksymalną ochronę mienia i osób. Ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i właścicieli różnej wielkości przedsiębiorstw. Wykonywany przez nas montaż monitoringu w Olkuszu zakłada dobranie najlepszych i najbardziej skutecznych rozwiązań do specyfiki danego obiektu, uwzględniając jego funkcjonalność oraz parametry techniczne. Dysponujemy najnowszymi rozwiązaniami pozwalającymi na całodobowy nadzór w formie wideo patrolu, wideo weryfikacji oraz zaawansowanego technologicznie Systemu Ochrony Mobilnej (SOMTM).

Monitorowanie pojazdów GPS – Olkusz

Beta Security ISO zajmuje się zabezpieczaniem zarówno prywatnych środków transportu, jak i flot pojazdów służbowych. Trudnimy się montażem i konfiguracją nadajników GPS, które umożliwiają zbieranie informacji na temat lokalizacji pojazdu, przebytej trasy oraz zachowania kierowców na drodze. Zapewniamy stałą kontrolę samochodów, chroniąc je przed kradzieżą oraz nadużyciami ze strony pracowników, co dodatkowo pozwala zwiększyć efektywność pracy.

Niezawodne instalacje alarmowe

W Beta Security ISO oferujemy naszym Klientom z Olkusza kompleksową pomoc w projektowaniu, konfiguracji, a także montażu profesjonalnych systemów alarmowych, które pozwalają skutecznie kontrolować wszelkiego rodzaju nieruchomości. Każdy tworzony przez nas projekt jest dostosowany do wymogów bezpieczeństwa wybranego obiektu i pełnionych przez niego funkcji. Montujemy wyłącznie sprawdzone, nowoczesne systemy alarmowe od takich producentów, jak Satel, Genevo oraz DSC i zajmujemy się ich dalszą konserwacją.

Ochrona obiektów w Olkuszu

Naszym klientom w Olkuszu zapewniamy ochronę fizyczną obiektów przemysłowych, handlowych, usługowych oraz administracyjnych. Oferujemy ponadto ochronę hybrydową, polegającą na połączeniu fizycznej i technicznej ochrony mienia, która znacząco obniża koszta związane z nadzorem budynku. Z usług naszej firmy korzystają zarówno różnej wielkości firmy, jak i osoby prywatne, którym zależy na skutecznym zabezpieczeniu posiadanych obiektów.