Konfigurator usług

Myślenice

Beta Security ISO to firma ochroniarska działająca na terenie Myślenic, która posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży. Naszym Klientom oferujemy wyłącznie najlepsze i najbardziej nowoczesne systemy technicznej oraz fizycznej ochrony mienia i osób. Zapewniamy dostęp do jednych z najlepszych specjalistów na rynku przez całą dobę, 365 dni w roku.

Beta Security ISO – agencja ochrony w Myślenicach

Beta Security ISO oferuje swoim Klientom w Myślenicach wysokiej jakości usługi z zakresu:

$

ochrony osób i mienia,

$

montażu oraz obsługi monitoringu,

$

konfiguracji i montażu profesjonalnych systemów alarmowych.

Monitoring Myślenice

Ochrona – Myślenice

Realizujemy ochronę fizyczną dla obiektów usługowych, handlowych, przemysłowych oraz administracyjnych. Oferujemy ponadto ochronę hybrydową, będącą połączeniem fizycznej i technicznej ochrony mienia, która stanowi rozwiązanie pozwalające na znaczące obniżenie kosztów związanych z ochroną. Dysponujemy doskonale przygotowanym personalem szkolonym we współpracy z Ośrodkiem Szkolenia Komandos. Z usług ochroniarskich Beta Security ISO korzystają zarówno duże korporacje, jak i średnie oraz małe firmy. Nasze usługi są dostępne także dla osób prywatnych, które poszukują skutecznego sposobu na zabezpieczenie swoich obiektów.

Profesjonalny monitoring w Myślenicach

Beta Security ISO zajmuje się montażem profesjonalnego monitoringu. Dobieramy rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, dostosowujemy wybrany system do parametrów technicznych budynku, zapewniając jego zgodność z panującymi w danym obiekcie wymogami bezpieczeństwa. Staramy się zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa niezależnie od charakteru monitorowanego budynku. Oferujemy ochronę placówek przemysłowych i handlowych, a także administracyjnych oraz edukacyjnych. Montowany przez nas monitoring wizyjny pozwala na stały nadzór i zapewnia maksymalną ochronę mienia i osób.

Systemy alarmowe Myślenice

Systemy alarmowe stanowią jeden z najbardziej skutecznych sposobów kontroli zarówno nad domami prywatnymi, jak i obiektami użyteczności publicznej. Nasza firma ochroniarska zapewnia profesjonalny nadzór alarmowy obejmujący informowanie właścicieli budynków o możliwości włamania, zalania, pożaru oraz wystąpienia innych incydentów mogących zagrozić bezpieczeństwu osób znajdujących się na terenie objętego monitoringiem obiektu. W Beta Security ISO oferujemy naszym Klientom z Myślenic kompleksową pomoc w projektowaniu, konfiguracji oraz montażu profesjonalnych systemów alarmowych od wiodących producentów, takich jak Satel, Genovo oraz DSC.