Konfigurator usług

Łódź

Łódź

Beta Security ISO wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, umożliwia firmom i mieszkańcom Łodzi, korzystanie z najnowszych technologii w zakresie technicznej ochrony mienia oraz nadzoru wizyjnego.  Zajmujemy się również fizyczną  ochroną mienia, a także oferujemy doradztwo w zakresie systemów alarmowych i CCTV  oraz prowadzimy szkolenia z  ich obsługi.

Systemy nadzoru wizyjnego w Łodzi

W zakresie usług związanych ze zdalnym nadzorem wizyjnym proponujemy Państwu cztery rodzaje usług. Poniżej opisujemy rozwiązania dostępne w naszej ofercie:

$

Wideo Patrol – system kontroli zdalnej z wykorzystaniem kamer. Operator co pewien okres czasu łączy się z obiektem i kontroluje jego stan bezpieczeństwa, pracę urządzeń, kontroluje ważne punkty na terenie firmy lub posesji, Ilość patroli w ciągu doby może wynosić od kilku do kilkudziesięciu.

$

Wideo Weryfikacja – polega na obsłudze sygnałów alarmowych, generowanych przez sswin, powiązany z systemem CCTV lub sygnałów generowanych z kamer wyposażonych w inteligentne funkcje analityki. Po wygenerowaniu sygnału alarmowego dociera on do Centrum Nadzoru Wizyjnego a jego obsługą zajmują się wykwalifikowani Operatorzy CNW, którzy podejmują działania adekwatne do sytuacji.

$

Wideo Nadzór – jest to usługa nadzoru wizyjnego w formie online. Obiekt w ustalonych godzinach nadzorowany jest w systemie ciągłym. Różnica pomiędzy usługą SOM a WN polega głównie na tym iż w Wideo Nadzorze, system nie zawiera wszystkich zabezpieczeń wymaganych w usłudze SOM.

$

System Ochrony Mobilnej (SOMTM) – jest to usługa nadzoru wizyjnego w formie online. SOM stanowi otwarty system nadzoru, który może łączyć wszystkie systemy bezpieczeństwa na danym obiekcie w jeden zintegrowany system. Przykładowa konfiguracja SOM może składać się z urządzeń CCTV, skd, sswin, dso/spg, i innych.
Usługa SOM to obecnie najbardziej zaawansowana forma usługi ochrony w Polsce i Europie.

Montaż systemów alarmowych i kamer w Łodzi

W naszych projektach korzystamy wyłącznie  z urządzeń  sprawdzonych producentów  takich jak Genevo, DSC  czy Satel. Wszystkie instalowane przez nas urządzenia współpracują ze stacjami monitoringu obsługującymi  oprogramowanie KRONOS lub inne programy.

W zakresie systemów CCTV dostawcami naszych urządzeń są firmy takie, jak: Ganz, Hikivision, Internec, Cantonk czy też Dahua. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jako bezpośredni importer niektórych oferowanych przez nas marek, jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy – od doboru urządzeń, przez  ich montaż ,  a następnie  regularne, niezbędne prace serwisowe.

Monitoring GPS Łódź

Usługi świadczone przez Beta Security ISO obejmują nie tylko zabezpieczanie nieruchomości, lecz także transportów i pojazdów wykorzystywanych w zakresie przewozu ludzi i maszyn. Oferowane przez nas nadajniki GPS mają za zadanie nie tylko określać aktualną lokalizację, lecz też monitorować efektywność pracy, przebytą do tej pory trasę, a także analizować zachowania kierowców na drodze.

Oferta monitoringu w systemie GPS, tak jak i wszystkie inne usługi, dostępne są nie tylko dla dużych przedsiębiorców, lecz również dla małych firm i osób prywatnych. W usłudze monitoringu GPS zawarty jest także projekt tworzony we współpracy ze specjalistami, montaż nadajników, a także ich regularna optymalizacja i konserwacja. Dla pojazdów firmowych oferujemy także nadajniki GPS połączone z systemem CCTV.

Monitoring Łódź

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zaprojektowanie skutecznego systemu ochrony wymaga uwzględnienia szeregu czynników, które przesądzą w znaczącym stopniu o skuteczności opracowanego rozwiązania. Aspekty, o które dbamy szczególnie, dotyczą m.in.:

$

dobrania rozwiązań do indywidualnych potrzeb naszych klientów,

$

dopasowania wybranego systemu do parametrów technicznych budynku,

$

zgodności systemu z panującymi na terenie obiektu wymogami bezpieczeństwa,

$

dostosowania wybranych rozwiązań do funkcjonalności budynku.

Wiemy, jak ważne jest zapewnienie Państwu najwyższego poziomu bezpieczeństwa, i to niezależnie od charakteru obiektu, w którym się Państwo znajdują. Z tego powodu nasza oferta obejmuje różnego rodzaju nieruchomości – chronimy placówki edukacyjne, administracyjne, handlowe   i przemysłowe.

 

Dlaczego warto postawić na Beta Security?

$

ponad 25 lat doświadczenia w branży ochrony,

$

własne dwa Centra Nadzorcze,

$

własny dział techniczny,

$

flota 98 pojazdów,

$

świadczymy usługi na terenie całej Polski,

$

ponad 10000 monitorowanych obiektów,

$

lider na runku usług zdalnego nadzoru wizyjnego w Polsce,

$

posiadamy własny autorski system nadzory wizyjnego SOM