Konfigurator usług

Kraków

Kraków

Firma Beta Secutity ISO oferuje innowacyjne systemy technicznej i fizycznej ochrony mienia w zakresie nadzoru budynków użyteczności publicznej, zakładów przemysłowych, małych, średnich i dużych firm a także zdalnego nadzoru transportów, monitoringu alarmowego i wizyjnego.

Dlaczego właśnie my? Nasza firma istnieje na rynku już od ponad 20 lat.  To, co nas wyróżnia, to odejście od kierowania się ustalonymi, utartymi schematami. Doskonale wiemy, że każdy z naszych klientów jest inny, każda firma to oddzielny i niepowtarzalny organizm.  Dzięki naszej elastyczności jesteśmy przygotowani na różne wyzwania, tworząc za każdym razem rozwiązania dedykowane i szyte na miarę.

 

Ochrona Kraków

Proponujemy Państwu  dedykowaną ofertę usług, obejmujących m.in.:

$

Instalację i nadzór systemów alarmowych,

$

Montaż i optymalizację systemów wizyjnych (w tym nowoczesny System Ochrony Mobilnej) pracowników ochrony fizycznej,

$

Systemy monitoringu GPS oraz video gps, dla skutecznego nadzoru transportu i pojazdów.

Zdalny monitoring CCTV Kraków

Posiadamy dwa największe i najnowocześniejsze Centra Nadzorcze w Polsce. Obydwa centra są redundantne co oznacza, iż w każdym czasie nasze centra mogą się zastępować.

Instalując kamery, korzystamy wyłącznie z urządzeń od sprawdzonych dostawców, takich jak: Ganz, Hikivision, Internec, czy też Dahua.  Jesteśmy także bezpośrednim importerem  marek mniej znanych producentów kamer specjalnych. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań jesteśmy w stanie zaoferować więcej niż oferuje nasza konkurencja, przy  atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

W ramach usług nadzoru wizyjnego oferujemy skuteczne zabezpieczania  mienia, które realizujemy w formie:

$

Wideo Patrol – jego głównym założeniem jest przeprowadzenie kilkunastominutowej zdalnej kontroli obiektu za pomocą kamer. W zależności od ustaleń operator wykonuje zdalny patrol od kilku do kilkunastu razy w ciągu doby.

$

Wideo Weryfikacja – usługa polega na obsłudze sygnałów/obrazów/nagrań przesyłanych z kamer do Centrum Nadzorczego. Po otrzymaniu sygnału alarmowego, operator analizuje przyczynę alarmu i wdraża właściwe procedury.

$

Wideo Nadzór – jest to monitoring całodobowy lub w ustalonych przedziałach czasowych w systemie online. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwa jest bieżąca reakcja na zdarzenia.

$

System Ochrony Mobilnej (SOM)może łączyć w sobie systemy CCTV, SSWiN, SKD, DSO i inne w jeden kompletny system bezpieczeństwa. Nadzór prowadzony jest całodobowo w trybie online. W razie wystąpienia zagrożenia, operator w trybie rzeczywistym reaguje na zdarzenia, dzięki DSO, może także wezwać do właściwego zachowania lub opuszczenia chronionego obszaru. Uzupełnieniem miejsce kierowany jest patrol interwencyjny lub odpowiednie służby jak Policja, Pogotowie, Straż Pożarna itp.

Monitoring alarmowy Kraków

Oferowane przez nas systemy monitoringu alarmowego oparte są na bazie oprogramowania KRONOS, dzięki któremu zyskujemy możliwość oferowania Państwu sprawnych, skutecznych i gwarantujących pełne bezpieczeństwo systemów nadzorujących.

 

Systemy alarmowe Kraków

Jako firma stawiająca na indywidualne rozwiązania, doskonale wiemy, jakie czynniki mają największe znaczenie podczas projektowania idealnie dopasowanego systemu alarmowego. Potrzeby naszych klientów realizujemy od projektu, aż po montaż, pełny nadzór i regularne czynności serwisowe. Na co zatem stawiamy, dobierając rozwiązania na miarę Państwa potrzeb?

$

Oferujemy systemy alarmowe wysokiej jakości (Genevo, Satel, DSC)

$

Dostosowujemy nasze systemy do wymogów bezpieczeństwa panujących na terenie chronionego obiektu.

$

Dopasowujemy oferowane przez nas rozwiązania do parametrów technicznych obiektu oraz jego funkcjonalności.

Wiemy, jak ważna jest szybka reakcja na pojawiające się zagrożenie, dlatego też posiadamy patrole interwencyjne, które reagują na sygnały przesyłane z systemów alarmowych.

Skuteczny i bezpieczny monitoring Kraków

Prowadzenie działalności czy też zajmowanie się domem prywatnym to nie tylko troska o budżet lub wizerunek nieruchomości. To także dbałość o bezpieczeństwo wszystkich najcenniejszych przedmiotów na jego terenie, ale przede wszystkim ludzi znajdujących się w obrębie obiektu. Pomagają w tym zabezpieczenia takie jak kamery czy systemy alarmowe i monitoring. Kraków to miasto dużych możliwości, a tam, gdzie są możliwości, istnieją również zagrożenia.

I tu pojawiamy się my. Zajmujemy się  nadzorem obiektów  handlowych, administracyjnych, przemysłowych, edukacyjnych, prywatnych i wielu innych. Zapraszamy do współpracy.