Konfigurator usług

Jelenia Góra

Jelenia Góra

Beta Security ISO to firma, która od ponad dwudziestu lat zajmuje się bezpieczeństwem i ochroną mienia oraz osób. Współpracujemy z różnymi partnerami, w tym m.in. z instytucjami publicznymi, małymi, średnimi i dużymi firmami, międzynarodowymi koncernami, samorządami. Korzystanie z naszych usług, pozwala naszym partnerom na dostęp do najlepszych rozwiązań technicznych. Poza tym pracują u nas jedni z najlepszych specjalistów w branży, a nasze patrole interwencyjne oraz Centra Nadzorcze zapewniają ochronę przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku.

Beta Security ISO w Jelenia Góra

Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, każdej osobie czy firmie, każdemu możemy zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa. Każdą usługę dopasowujemy do potrzeb klienta, działamy nieszablonowo. Poza zapewnieniem bezpieczeństwa ważnym elementem wdrażanych przez nas rozwiązań jest również obniżenie kosztów naszych partnerów. Na terenie Jeleniej Góry i okolic oferujemy następujące usługi:

$

instalacje alarmowe oraz cctv,

W zależności od potrzeby klienta ochrona może odbywać się stacjonarnie, zdalnie lub w formie ochrony patrolowej. Pracownicy, pełniący funkcję POF przechodzą szkolenie wewnętrzne, a także mają możliwość odbycia szkoleń w najlepszym ośrodku szkolenia w Polsce, OS Komandos w Krakowie. Mienie naszych klientów wspierają także systemy monitoringu wizyjnego oraz systemy alarmowe. Korzystamy z urządzeń technicznych wysokiej i sprawdzonej jakości, dzięki temu utrzymujemy najwyższe standardy usług. Nasze wieloletnie doświadczenie, pozwoliło nam na opracowanie sprawdzonych przez lata procedur, dzięki którym wiemy jak należy skutecznie postępować w trudnych przypadkach. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób, ponieważ rodzaj ochrony musi być dostosowany do Państwa potrzeb.

Monitoring Jelenia Góra

Systemy monitoringu na terenie Jeleniej Góry oferowane przez Beta Security ISO spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Poza tradycyjnym monitoringiem alarmowym oferujemy Państwu szereg rozwiązań w zakresie monitoringu wizyjnego:

$

wideo weryfikacja,

$

wideo nadzór,

$

wideo nadzór SOM jako najwyższy dostępny poziom bezpieczeństwa w Europie.

Konkretne rozwiązanie dobierane jest na podstawie wstępnego audytu. Wszystkie rodzaje monitoringu mogą zapewniać 24-godzinną (lub na życzenie klienta tylko we wskazanych godzinach) ochronę wraz z interwencją.

Montaż instalacji alarmowych i cctv w Jelenia Góra

Na obszarze Jeleniej Góry oraz Dolnego Śląska, a także całej Polski, zajmujemy się również instalacjami alarmowymi i cctv, kompatybilnymi ze wszystkimi centrami monitoringu. Większość firm, a także osoby prywatne decydują się na system alarmowy z uwagi na to, iż jest to najtańsza forma zabezpieczenia. Należy jednak pamiętać, iż system alarmowy działa w momencie zaistnienia zdarzenia, ale nie będąc na miejscu, nie wiemy, jakie jest to zdarzenie. Dlatego też w celu weryfikacji proponujemy instalację cctv, która pozwala na szybką identyfikację przyczyny alarmu. W zależności od Państwa potrzeb i budżetu wybierany jest odpowiedni rodzaj urządzeń a sama instalacja odbywa się w możliwie najkrótszym czasie.

Monitoring GPS Jelenia Góra

Usługa monitoringu GPS przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych. Samochody oraz ich zawartość są bardzo cenne, dlatego też monitoring GPS staje się coraz popularniejszym wyborem. Dzięki Systemowi Monitorowania Pojazdów można mieć wgląd m.in.: w przebytą trasę (szczególnie ważne, kiedy prowadzi się firmę transportową), nadzór nad zużyciem paliwa czy pomiarem prędkości. System ten umożliwia też sprawdzanie obecności, weryfikowanie kierowców. Nasze urządzenia GPS pozwalają także na wdrożenie mobilnego systemu cctv, który można nadzorować w trybie online.