Konfigurator usług

Gliwice

Gliwice

Stawiamy bezpieczeństwo na pierwszym miejscu – Beta Security ISO Gliwice

Ochrona osób oraz mienia jest kluczowym obszarem gwarantowania bezpieczeństwa dla osób prywatnych oraz firm. Beta Security ISO jest firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem, specjalizującą się w projektowaniu, przygotowywaniu, montażu, obsłudze i konserwacji systemów alarmowych oraz rozbudowanych systemów monitorowania obiektów i mienia zapewniających najwyższy poziom ochrony. Wykonujemy systemy alarmowe, projekty kontroli dostępu, instalacje przeciwpożarowe i przeciwpowodziowe, systemy monitoringu CCTV, monitoring pojazdów. Obsługujemy klientów w Gliwicach, realizując usługi monitoringu obiektów prywatnych i firmowych według potrzeb Klienta.

System monitoring GPS Gliwice

Monitoring i systemy monitoringu Gliwice

Podstawowym obszarem działania Beta Security ISO są systemy monitoringu osób oraz mienia obejmujące dwa główne obszary nadzorowania obiektów: monitoring systemów alarmowych i monitoring wizyjny. Zajmujemy się zarówno montażem i nadzorem sygnałów z urządzeń alarmowych (ich rozbrajania i zbrojenia, prób sabotażu, sygnałów napadu, awarii zasilania, sygnałów z czujników dymu i gazu, sygnałów powodziowych i innych), jak i monitoringiem wizyjnym.

W ramach obsługi nadzoru wizyjnego oferujemy:

$

Wideo Patrolregularną, przeprowadzaną kilka razy dziennie kontrolę sygnałów wizyjnych z kamer zainstalowanych w obiekcie.

$

Wideo Weryfikację – bieżącą obsługę alarmową, w zakres której wchodzi weryfikowanie i podejmowanie reakcji na pojawiające się sygnały o zagrożeniu z systemów alarmowych oraz czujników kamer i systemu wizyjnego.

$

Wideo Nadzór – pełną, całodobową obsługę kamer i nadzoru wizyjnego w obiekcie.

$

Wideo Nadzór SOMzabezpieczenie i obsługę systemów wizyjnych w oparciu o Systemy Ochrony Mobilnej,  SSWiN, SKD, oraz DSO (SPG). W ramach wideo nadzoru SOM gwarantujemy ciągłą obsługę operatorską kamer i systemów alarmowych oraz natychmiastową reakcję na pojawiające się incydenty i zagrożenia.

Wszystkie usługi oferowane w Beta Security ISO opierają się o zastosowanie indywidualnie zaprojektowanych systemów monitorowania. Nie korzystamy z uniwersalnych i gotowych rozwiązań, w których przypadku istnieje znacznie wyższe ryzyko powstawania martwych punktów i nieosiągalnych stref monitorowania.

Montaż kamer i nadzór wizyjny Gliwice

Ze względu na potrzebę tworzenia indywidualnych i dopasowanych do Państwa potrzeb systemów monitorowania, nasza firma korzysta wyłącznie z zaufanych rozwiązań od producentów takich jak: Ganz, Hikivision, Internec, Dahua. Tworzymy systemy CCTV, systemy alarmowe oraz systemy nadzoru wizyjnego na podstawie przeprowadzonej analizy budynku i zagrożeń, z uwzględnieniem potrzeb i możliwości technicznych, także w oparciu o dedykowane urządzenia tworzone na zamówienie dla naszych Klientów.

System monitoring GPS Gliwice – montaż nadajników w samochodach służbowych

Obsługując klientów indywidualnych oraz firmy proponujemy naszym Klientom możliwość zaprojektowania i obsługi systemów monitoringu GPS dla pojazdów służbowych i prywatnych samochodów. Właściwe nadzorowanie pracy środków transportu jest kluczowe dla zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa mienia oraz ludzi. W ramach monitoringu GPS wykonujemy analizę potrzeb floty pojazdów, montaż nadajników w samochodach i konfigurację systemów monitorowania sygnałów z pojazdów.

Nowoczesne systemy monitoringu GPS pozwalają na obserwację i kontrolę lokalizacji pojazdów, przebytych tras, wybieranych miejsc parkingowych, zachowania kierowców na drodze oraz dynamiki pracy pojazdu na trasie. Monitoring GPS może stać się nie tylko sposobem na zabezpieczenie pojazdu, ale także drogą do optymalizacji czasu pracy kierowców. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektu systemu, instalacji nadajników, optymalizacji działania systemu oraz wsparcia na każdym etapie dalszej współpracy z systemami monitorowania pojazdów.

Systemy alarmowe Gliwice

Dla zachowania sprawnego funkcjonowania systemów alarmowych niezbędne jest nie tylko zastosowanie sprawdzonych i sprawnych urządzeń oraz czujników, ale także właściwe przygotowanie projektu, skonfigurowanie systemu, umiejętne monitorowanie sygnałów oraz właściwa konserwacja urządzeń. Firma Beta Security ISO w Gliwicach korzysta wyłącznie ze sprawdzonych i zaufanych urządzeń marek Genevo, DSC oraz Satel. Po wykonaniu dokładnej analizy potrzeb i wymagań technicznych budynku przystępujemy do indywidualnego projektu systemu oraz montażu systemów alarmowych zapewniających skuteczne zabezpieczenie mienia przed incydentami i możliwość szybkiego podejmowania reakcji w razie wystąpienia incydentu.

Z naszej strony mogą liczyć Państwo na specjalistyczne wsparcie na każdym etapie przygotowania systemów monitoringu. Nie zajmujemy się wyłącznie ich montażem czy projektowaniem – wykonujemy indywidualne analizy potrzeb, optymalizujemy systemy i pracujemy z klientami długofalowo, zapewniając także konserwację i naprawę urządzeń niezbędną do ich sprawnego działania.

Potrzebujesz ochrony?

Zadzwoń i dowiedz się co możemy Ci zaoferować!