Konfigurator usług

Chorzów

Chorzów

Beta Security ISO Chorzów najlepiej zadba o bezpieczeństwo

Tworzenie skutecznych systemów ochrony mienia i osób jest podstawową specjalizacją firmy Beta Security ISO działającej w Chorzowie. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat, stale doskonaląc naszą ofertę w zakresie ochrony klientów indywidualnych i biznesowych, projektowania urządzeń i systemów monitoringu wizyjnego, monitoringu systemów alarmowych i monitoringu GPS, a także montażu i konserwacji systemów zabezpieczeń. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 

Systemy alarmowe Chorzów dla klientów indywidualnych i firm

Systemy alarmowe Chorzów dla klientów indywidualnych i firm

Stworzenie indywidualnie przygotowanego systemu alarmowego dopasowanego do potrzeb i wymagań technicznych budynku powinno podążać w parze z wyborem najwyższej jakości urządzeń oraz dopasowaniem systemu do potrzeb firmy lub osoby prywatnej. Firma Beta Security ISO zajmuje się tworzeniem indywidualnych projektów na zamówienie, biorąc pod uwagę wszelkie wymagania budynku, warunki obiektu, obowiązujące wymogi bezpieczeństwa oraz skalę zagrożeń ze strony różnych zdarzeń losowych.

W zakres systemów alarmowych wchodzą urządzenia wykrywające zagrożenia włamania, napadów, pożarów, ulatniania się gazu, powodzi i innych. Korzystamy z urządzeń firm takich jak Genevo, DSC oraz Satel, aby zapewnić Państwu najwyższy poziom sprawności systemu i pewność, że urządzenia nie zawiodą w przypadku pojawienia się incydentu zagrażającego bezpieczeństwu pracowników, osób prywatnych lub mienia. Nasze systemy pozwalają również na zbudowanie samodzielnego systemu ostrzegania SOS do wykorzystania w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia, w których nie ma możliwości nawiązania kontaktu z odpowiednimi służbami ratunkowymi.

W ramach przygotowywania systemów alarmowych firma Beta Security ISO zapewnia również usługi z zakresu konserwacji, wymiany i naprawy urządzeń. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że systemy alarmowe pozostaną sprawne w każdej sytuacji zagrożenia.

Monitoring Chorzów: zakres realizowanych usług

Najważniejszym systemem zabezpieczeń jaki można wykonać w budynkach prywatnych i firmowych jest system monitoringu, opierający się o sprawdzone urządzenia alarmowe, czujniki oraz sieć kamer CCTV. Beta Security Systems wykonuje usługi oraz oferuje nadzór w zakresie sygnałów z systemów alarmowych, sygnałów z czujników ruchu, sygnałów przeciwpożarowych i przeciwgazowych oraz innych. Każdy sygnał jest przez naszych operatorów weryfikowany – podejmujemy interwencję w razie realnego zagrożenia.

Dla systemów monitoringu wizyjnego oferujemy:

$

Usługę wideo patrolu, polegającą na regularnym sprawdzaniu przez naszego operatora sygnału z kamer, kilka razy dziennie, oraz podejmowaniu interwencji w razie zauważania nieprawidłowości bądź zagrożenia.

$

Usługę wideo weryfikacji, obejmująca weryfikację i reakcję na sygnały wysyłane z czujników kamer oraz systemów alarmowych powiązanych z monitoringiem wizyjnym.

$

Usługę wideo nadzoru, czyli całodobowy nadzór kamer online przez operatorów Beta Security ISO.

$

Usługę wideo nadzoru SOM, kompleksową obsługę monitoringu przez Systemy Ochrony Mobilnej łączące możliwości systemów SSWiN, SKD, DSO (SPG). W ramach wideo nadzoru SOM prowadzimy ciągły, całodobowy monitoring systemów alarmowych i wizyjnych.

Na jakich urządzeniach opieramy montaż kamer i nadzór wizyjny Chorzów?

Dla zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa korzystamy wyłącznie z systemów monitorowania i systemów alarmowych budowanych według projektu dopasowanego do klienta. Nie korzystamy z prostych, uniwersalnych rozwiązań pozostawiających często wiele martwych punktów i luk w monitoringu obiektu.

Urządzenia dostępne w naszej ofercie to przede wszystkim sprawdzone elementy systemów CCTV tworzone przez marki takie jak Ganz, Hikivision, Internec, Dahua. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie na rynku i stałą współpracę z najlepszymi producentami systemów alarmowych i wizyjnych. Dodatkowo działamy z fabrykami i laboratorium na dalekim wschodzie, realizując projekty dedykowanych urządzeń na potrzeby konkretnego systemu monitoringu.  

Monitoring GPS Chorzów – bezpieczeństwo pojazdów w firmie

Zabezpieczenie samochodów i pojazdów we flocie firmy jest tak samo ważne, jak właściwe zadbanie o bezpieczeństwo budynku i mienia. W związku z tym do naszej oferty włączyliśmy usługi montażu i monitoringu GPS w środkach transportu prywatnych lub wykorzystywanych na potrzeby firmowe. Na podstawie sygnałów przesyłanych przez nadajniki GPS w pojazdach umożliwiamy Państwu śledzenie informacji o aktualnej lokalizacji wszystkich pojazdów, przebytej trasie, czasie jazdy, zachowaniu kierowcy na drodze i wielu innych. Systemy mogą być wykorzystywane do poprawy bezpieczeństwa kierowców, pojazdów i transportu oraz jako element usprawniania ewidencji czasu pracy pojazdów.

 

Potrzebujesz ochrony?

Zadzwoń i dowiedz się co możemy Ci zaoferować!