Konfigurator usług

Bytom

Beta Security ISO to firma z przeszło 20-letnim doświadczeniem z zakresu skutecznej ochrony osób i mienia. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, małe oraz średnie firmy, jak i międzynarodowe koncerny. W naszej ofercie skupiamy się na dostarczaniu wyłącznie najlepszych i w pełni sprawdzonych rozwiązań technicznych.

Niezawodne systemy alarmowe – Bytom

W ramach świadczenia naszych usług towarzyszymy Państwu od momentu zaprojektowania dedykowanego systemu ochrony, dopasowanego indywidualnie do potrzeb chronionego budynku, aż po nadzór nad sprawnym działaniem instalacji i jej późniejszą konserwację.

Oferowane przez nas systemy alarmowe są dla większego bezpieczeństwa wyposażone w funkcję wysyłania sygnału SOS w przypadku nagłego wystąpienia zagrożenia. Zaletą oferowanych przez nas instalacji jest możliwość zabezpieczenia nieruchomości nie tylko przed intruzami, lecz też przed nieoczekiwanymi zdarzeniami losowymi, takimi jak pożar, czy też zalanie.

monitoring i systemy alarmowe bytom

Monitoring wizyjny w Bytomiu

Przygotowując systemy nadzoru wizyjnego, oferujemy naszym klientom monitoring systemów alarmowych, lub System Ochrony Mobilnej (SOM). W pierwszym przypadku jest to odbiór i analiza materiałów nadawanych w trybie alarmowym, w drugim zaś mowa o reakcji na zagrożenia w trybie rzeczywistym.

Oczywiście sprawny system monitoringu to jedynie połowa sukcesu. Drugą połową jest nadzorowanie go przez operatorów z doświadczeniem. W celu podniesienia skuteczności działań ochronnych firma Beta Security ISO korzysta z oprogramowania KRONOS, oferującego dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań, stosowanych na terenie Europy.

Firma ochroniarska w Bytomiu – Beta Security ISO

Najczęściej oferowaną usługą w naszej firmie jest fizyczna ochrona osób i mienia. Aby zapewnić skuteczne działanie, wszyscy nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia w Ogólnopolskim Ośrodku Szkolenia „Komandos”. Zajmujemy się ochroną obiektów prywatnych, a także placówek usługowych, administracyjnych, handlowych, produkcyjnych i wielu innych.