KONFIGURATOR USŁUG

Projekt anty COVID-19

smartterminal

Epidemia covid-19 sprawia firmom wiele problemów, część biznesów została zamrożona, część zlikwidowana, wszyscy odczuwamy trudy wprowadzonych obostrzeń.

Będąc liderem innowacyjnych rozwiązań, już w marcu 2020 roku wprowadziliśmy do sprzedaży inteligentne urządzenia, wspomagające naszych partnerów w walce z covid-19. Nasze rozwiązania opierają się na kilku urządzeniach i rozwiązaniach dopasowanych do potrzeb naszych partnerów. Głównym urządzeniem jakie oferujemy jest SmartTerminal, który może pracować w różnych warunkach, rozpoznaje osoby w i bez maseczki, pełni także funkcję systemu kontroli dostępu. 

K3 Pro oraz K9 to proste urządzenia do pomiaru temperatury, dodatkowo urządzenie K9 posiada zasobnik na płyn dezynfekujący, co znacząco ułatwia zachowanie wszelkich środków ostrożności.

 

 

 

 

FC-102 to najbardziej rozwinięty system anty covid-19 na świecie, oparty o analitykę Genius IQ. System pozwala na zdalny pomiar temperatury w dużych skupiskach ludzkich jak miasta, lotniska, dworce kolejowe, metro itp. Kamery będące częścią systemu analizują na bieżąco i przekazują informacje o wszelkich nieprawidłowościach. Osoba z podwyższoną temperaturą jest obserwowana a następnie może być poinformowana przez służby ochrony o najbliższym punkcie medycznym do którego powinna się udać. 

 

Komora dekontaminacyjna – to idealne urządzenie dla hoteli, muzeów, firm produkcyjnych, klubów sportowych. Komora może być używana podczas rozgrywania imprez sportowych. Po wejściu do komory następuje pomiar temperatury a następnie przechodzimy do sekcji gdzie następuje dekontaminacja. Środek dezynfekujący działa podobnie jak sucha mgła i nie pozostawia mokrych plam na ubraniach.

 

 

 

 

zapoznaj się z ulotkami Komora dekontaminacyjna PROTECTOV_BS ISO oraz SMART-TERMINAL_prezentacja-PL v2